Wpis z mikrobloga

@L3gion Z jednej strony można się pośmiać z debili. Z drugiej strony to smutne, bo są Debile, którzy rozmnażają się z takimi femoidami a mądre mirki gniją na tagu przegryw i nigdy nie przekażą swoich genów (a szkoda, bo dałoby im się pomóc, ale mało który serio chce) a tak to takie bezmyślne sebiksy zapylają jezcze mniej myślne karyny i rośnie nam pokolenie zjebów z syndromem wyiczonej bezradności i nasze społeczeństwo umiera.
@arek-niziolek zabrzmie jak gówno coach ale trzeba ich #!$%@?ć ze strefy komfortu. Nauczyć ich funkcjonowania w społeczeństwie. Piwnica to nie cały świat i siedzenie w niej dlatego że czują się tam pewnie i bezpiecznie wcale nie wyleczy ich z depresji bo to właśnie to jest jej przyczyną. Sfrustrowane przegrywy pragną bycia normikem, ale #!$%@? głównie zrobione przeważnie przez samotna matkę która go trzymała pod kloszem nie pozwala na to. Dlatego da się
@DuzyKot zainteresowałem się ostatnio tematem męskości w ogóle i zauważyłem, szczególnie wśród osób nazywajacych się "przegrywami" na wykopie, jak i wśród znajomych pewną tendencję. Mianowicie, oni nie przegrywają przez wzrost, wygląd itd. Kobiety nieco inaczej postrzegają atrakcyjność niż my. Oczywiście, wygląd to duży plus, ale jak wytlumaczycie przypadek mojego kumpla, który jest 2/10 a wyrywa loszki 7-9? Bo on nie wie, co to blackpill. Tak samo bluepillowcy, którzy sprzedają swoją męską godność
@Turiin:

Z drugiej strony to smutne, bo są Debile, którzy rozmnażają się z takimi femoidami a mądre mirki gniją na tagu przegryw i nigdy nie przekażą swoich genów.

Różowa z obrazka OP'a dalej reprezentuje sobą więcej niż przegryw xD
@arek-niziolek zabrzmie jak gówno coach ale trzeba ich #!$%@?ć ze strefy komfortu. Nauczyć ich funkcjonowania w społeczeństwie. Piwnica to nie cały świat i siedzenie w niej dlatego że czują się tam pewnie i bezpiecznie wcale nie wyleczy ich z depresji bo to właśnie to jest jej przyczyną. Sfrustrowane przegrywy pragną bycia normikem, ale #!$%@? głównie zrobione przeważnie przez samotna matkę która go trzymała pod kloszem nie pozwala na to. Dlatego da się