Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie żarówki H7 do jazdy w nocy? Ostatnio przepaliła mi się i założyłem biedronkowe i szukam czegoś fajnego. Te Phillips nightbreaker będą spoko?
Szukam coś bliżej barwy białej
#motoryzacja #samochody
  • 37
  • Odpowiedz
@hadesPL ja mam soczewki, ale nie pamiętam jakie mam dokładnie i świecą na żółto ( ͡° ʖ̯ ͡°) a chciałem na biało. Fakt z emam je już prawie dwa lata, może dlatego że więcej jeżdżę na DRL Ledach więc mało używane H7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Berkel_88: czyli świecą jak normalne H7? Kurde chciałem efekt białego światła, ale chyba ciężko osiągnąć bez ledów
  • Odpowiedz
@Snurq tak, chociaż są z tych właśnie Night breaker itp. ale tylko w 50% bonjelsi się rozglądałes to napewno widizles że są jakieś 50, 80% a nawet 120% i może one będą siwific bliżej białej niż żółtej. Ja poszedłem na kompromis, bo pstaiwlem też na żywotność.
  • Odpowiedz
@Snurq żarówki ledowe przecież mają homologację a z resztą kto ci będzie w soczewkę zaglądał? Normalnie prosto świeci, kolega tak ma i baja wygląda i świeci
  • Odpowiedz
@Snurq: mam TUNGSRAM H7 SPORTLIGHT +50% BLUish, są białe ale nie jest to kolor z xenonów i nie są też żółte, widoczność przed autem bardzo dobra, planuje teraz kupić i sprawdzić H7 TUNGSRAM SPORTLIGHT EXTREME 5000K, na ledach jeździłem około roku, kolor był 6500K fajny biało niebieski, nigdy nie zatrzymała mnie policja, na przegląd podmieniałem na stare h7. Po po pół roku wypaliły się diody i spadła mocno ilość lumenów, dalej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzychooo11: chyba spróbuję te tungsramy sportlight, powiedz mi często się u Ciebie przepalaja? Bo te Philipsy dużo opini że po 3 miesiącach czy nawet wcześniej
  • Odpowiedz