Wpis z mikrobloga

@afe1: To nieprawda, ponieważ nie żadnego "standardu" który określa, kogo osoby LGBT tolerują (nie ma czegoś takiego jak członkowie LGBT, to nie jest organizacja). Są kontrowersje na ten temat, to, czy można nazywać osoby aseksualne słowem queer jest przedmiotem debaty, ale nie można tak uogólniać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Tadeusz_Radziwill: @ZaplutyKarzelReakcji: @Eoon:

Trudno nazywać ideologią stwierdzenia mówiące o tym, że każdy powinien być równy wobec prawa albo że stosowanie przemocy wobec kogokolwiek jest nie na miejscu.

To co opisujesz nie jest przedmiotem ideologii LGBT. Natomiast często jest dlań przykrywką. Teraz nie wiem czy też udajecie, że nie wiecie o co chodzi i stosujecie ten właśnie fortel. Czy to może efekt wyparcia, czy też zwykłe "nie wiem ale się wypowiem".
Mam natomiast lepsze rzeczy w piątek wieczór do roboty niż przekonywać kogokolwiek, że nie ma racji.
Mogę jedynie zostawić do zastanowienia, czemu aktywizm LGBT wciąż rośnie w siłę w państwach, w których dyskryminacja wobec odmiennych orientacji jest marginalna, a
  • Odpowiedz
Sprawdź w słowniku języka polskie albo encyklopedii co oznacza słowo ideologia


Masz, szurze:

ideologia «system poglądów, idei, pojęć jednostki lub grupy ludzi»
ideologiczny ideologicznie ideolog
  • Odpowiedz
@Tadeusz_Radziwill:

nie ma wspólnoty światopoglądu mogącej świadczyć o jakiejś ideologii,


Ja bym powiedzual ze raczej jest, raczej jasne i jednakowe stanowisko co do zwiazkow, malzenstw i adopcji przez osoby homoseksualne to moze byc wspolny swiatopoglad.

Udawanie ze w lgbt nie ma podobnego swiatopoglafu i sa tam nawet konserwy jest troche karkolomne xD
  • Odpowiedz