Wpis z mikrobloga

przyszedł Mi Air Purifier 3 i szybkie spostrzeżenia
co do automatyzacji to nie ma takiego szału jakiego oczekiwałem, ale po kolei:
- tryby: auto, noc, "3 poziomowy: 1,2,3" oraz manualny - suwakiem moc do ustalenia. Tu nowością jest ten tryb 3 poziomowy
- w automatyzacji nie ma do wyboru tego trybu z 3 poziomami - a wielka szkoda bo wtedy mógłbym mieć taki podrasowany tryb auto
- w automatyzacji nie ma opcji on/off - beznadzieja, w 2 taka opcja jest i na przycisku nie mogę skonfigurować pod jedną akcją on/off tylko musiałbym dwie akcje do tego użyć
- dźwięk wentylatora jest troszkę inny jak w 2
- powierzchnia wywiewania powietrza zajmuje całą górę
- w porównaniu do 2, czujnik to niebo a ziemia

i to by było na tyle

trollasek - przyszedł Mi Air Purifier 3 i szybkie spostrzeżenia
co do automatyzacji ...

źródło: comment_XpXgRIr1CPlBC0KffD9cU50CM28BjCm6.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@rtone: mam sporo sprzętu xiaomi, więc w moim przypadku sporo daje, przykłady na szybko:
- gdy otwieram okno oczyszczacz się wyłącza
- wyłącza się także gdy nikogo w domu nie ma(przestanie wykrywać ruch)
- w zależności od zanieczyszczeń sam się włącza i wyłącza i zmienia tryb (do tego nie trzeba dodatkowych urządzeń)
  • Odpowiedz
@trollasek: skąd wyrwałeś i za ile $$$ ?
Oraz pytanie, czy filtry mają czipy i wymuszają wymianę po określonym czasie, inaczej nie wystartuje ? (niezależnie od faktycznego zużycia)
  • Odpowiedz
@trollasek OK, jakbys jednak chcial kiedys uzyc to pamietaj, ze regulki sa w chmurze. jak sie boisz moda to mozesz zmienic pass na tymczasowy, zrobic modem regulki (nawet na wirtualnej maszynie z android), potem znow zmienic pass i uzywac apki oryginalnej. regulki zostana, bedziesz mogl robic ich on/off, jedynie edytowac bez moda sie nie da.
  • Odpowiedz