Wpis z mikrobloga

Jeśli prawdą jest, że pies wrócił do grubego socjopaty, to TOZ Białoruś znów się spisał na medal. Pani Joasia (czy jak jej tam) będzie mieć przejbne i znów zgarnie masowego kopa w podpiście. A swoją drogą, nieźle zrobili w wuja ludzi, którzy wpłacali na Nero. Heh.
#kononowicz #toz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@DiamondKing: plaku plaku, odbierdolta sie od kononowicza i od jego psa XD moze chociaz tu prawo zadziala a nie tak jak w poznaniu wlasciciela mieszkania wyrzucili z domu xD

prawo ma dzialac, zamiast zabierac psa trzeba bylo mu za tego psa zaplacic albo go przekonac zeby oddal a nie robic prowokacje i hejt w mediach
  • Odpowiedz
@DiamondKing: jak już mówiłem wielokrotnie to po prostu był dla nich dobry biznes ( ͡ ͜ʖ ͡) myslisz ze oni tak sie #!$%@? o kazdego psa? ale oczywiscie zostalem zwyzywany przez bande fanatykow ktorzy byli prowadzeni za raczke przez swoich guru krzyczących zza monitora "RATUJMY NERA" i zmieniajacy sobie avatar na niego ( ͡º ͜ʖ͡º) a prawda jest taka że NERO
  • Odpowiedz
@kilerek3: No i tak napisałem. JEŚLI. A później, w oparciu o tryb przypuszczającym, JAK PIĘKNIE ICH WYYEBALI. Co do reszty, znów chcesz na czarną? Akurat ja czy Mojka nie krzyczeliśmy "Ratujcie Nera", tylko było działanie i sumarycznie gruby dostał wprdol przez działania tysięcy widzów.
  • Odpowiedz