Wpis z mikrobloga

Czasami Krzysiu dobrze mówi. Hajs łożą na te oddziały dla nałogowców, a to mija się z celem. Pielegniarki c$ja kładą, odbębnią swoje godziny a po 16;00 pustki, 2-3 w kantynie się zaszyją a tam balują. Liczą 2 tygodnie bo pewnie nie wliczają weekendów, 5dni x 2 = 10 dni - 2 tygodnie. Najedli się, pospali w spokoju jak w hostelu, wypiska i dalej w alko narkotyki itp. odurzacze. Mogę się założyć że chociaż raz podczas pobytu tam Pajor wdychał nitro

#kononowicz #patostreamy
Mescuda - Czasami Krzysiu dobrze mówi. Hajs łożą na te oddziały dla nałogowców, a to ...

źródło: comment_kf7CWZyqHo33qgrBiO6YBJLYSo1DfV8b.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Mescuda: ehh. Dużo ostatnio jest takich opinii. A czego wy chcieliście od tego pobytu majora? Tak się składa że znam szpital w Choroszczy i major trafił na 5 oddział ogolnopsychiatryczny z pododziałem detoksykacyjnym. DETOKSYKACYJNYM a nie terapeutycznym. Ten oddział jest tylko dla osób które ostro przesadziły z ćpaniem i potrzebują odtrucia. Ewentualnie kiedy już fizycznie dojdą do siebie to są kierowane na terapię. No ale zgadzam się z tym że
  • Odpowiedz
@JasioGasio:
Dobry wpis. Przygotuj sie jednak na to, ze trafi w pustke. To w koncu Wykop. Piszacy tutaj wierza np w to, ze Konon skonczy w wariatkowie z powodu cukrzycy, cpanie majora bedzie scigal prokurator, a urzad miasta Bialystok, policja, Straz Miejska i wszystkie inne instytucje, ktorym Prezydent jest winien pieniadze, zawiazaly jakis spisek, majacy na celu nieinformowanie go o dlugach, a po jego smierci- przejecie Belwederu
  • Odpowiedz
@Mescuda dyżurka jest całodobowo, minimum dwie pielęgniarki + salowy po 20, w ciągu dnia więcej, nie jest dobrze, jest #!$%@?, zwłaszcza na oddziale detoxu w hjuston ale Krzychu też przesadza w drugą stronę.
No i nie ma szans żeby wąchał tam nitro.
  • Odpowiedz