Wpis z mikrobloga

Mirki moja koleżanka pracuje w cukierni, ot normalna praca czasami można wpaść na pączka i pogadać. Opowiedziała mi dziś historię która zasługuje aby pojawić się na tym portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż przyszła do niej kobieta która chciała zamówić tort na 15 urodziny swojego syna. Normalna sprawa... Najczęściej nastolatki w tym wieku dostają tort z logiem ulubionej marki auta itp. Jednak w tym przypadku kobieta poprosiła o tort z grafiką przedstawiającą... Adolfa Hitlera. Poważnie.
Koleżanka mówiła że gdy babeczka składała zamówienie to 3 razy pytała ją czy to nie żart. Ona twardo odpowiadała że to nie żart, że jej Kubuś jest ogromnym fanem historii, wygrywa różne konkursy historyczne i zażyczył sobie tort z Adolfem ( )
I teraz wyobraźcie sobie sytuację że na urodziny Kubusia przychodzi cała rodzina, koledzy i koleżanki ze szkoły i nagle wśród zabaw wjeżdża tort z podobizną Adolfa Hitlera XDDDDDDDD
Dziadek z babcią pękają z dumy a w tle słychać krzyki wydzierających się nastolatków :
- Ja chcę kawałek z wąsikiem !
- A ja poproszę ten z grzyweczką !
Zastanawiam się czy na 16 urodziny zażyczy sobie tort ze Stalinem albo Mao. ¯\_(ツ)_/¯
#truestory #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #slodycze #tort #adolfhitler #humor #coolstory #takbylo
Pobierz
źródło: comment_QlcTst4V6VYScIYPNZt1qKRIBf2J2BnN.jpg
  • 29