Wpis z mikrobloga

Mirki chciałem założyć #lpg do mojej #kia optima 2.0. Szukam serwisu w #rzeszow i okolice. W serwisie w #mielec w Multiserwisie zaproponowali mi taki zestaw:
- Elektronika Tech 324 OBD
- Przełącznik LPGTECH
- Reduktor R01 250
- Wtryskiwacze Barracuda 4 cyl.
w cenie ok. 3k

W rzeszowie zaproponował mi za 2,7k ale nic nie wiem poza tym, że firmy STAG.

Jednak kompletnie nic mi to nie mówi xD Może ktoś siedzi w temacie i doradzi coś, albo powie na co zwrócić uwagę. Z tego co czytałem można założyć instalację z pośrednim i bezpośrednim wtryskiem, jednak nie wiem które lepiej wybrać i czy to co wyczytałem jest prawdą :D
#motoryzacja #samochody
  • 19
przede wszystkim idź we wtrysk w fazie ciekłej. Drożdży ale spala potem tyle LPG co benzyny i nie pogarsza osiągów.

@Assailant: co to za #!$%@?? Dodatkowo instalacja IV gen też nie pogarsza osiągów. Zatrzymałeś się na LPG do Poloneza czy co?
@ClaxKire:
Polecam autoryzowany serwis Stag na Rocha, robili mi vag 1.6 16v i subaru 2.0 125 km, zero problemow, schludnie zamontowane, dobrze ustawione, chodzi jak na benzynie. 2 lata i nawet check sie nie pokazal. Zadnych szarpan silnikiem, falowan obrotow. Cena 200 zl drozej niz "garażowa" konkurencja. Nawet wlew pod klapka bez doplaty i proszenia sie, a w wiekszosci warsztatow laske robia i trzeba nie dosc ze doplacic, to wysluchac ze
Bylo spytac co montuja. Ja pytalem i odpowiedz dostalem, co do reduktora, wtryskow, sterowniki mialem 2 do wyboru, z obd i bez, ale nie cisneli na drozszy. Raz wyregulowane i dziala 2 lata, korekcje dlugo i krotkoterminowe max kilka %