Wpis z mikrobloga

@oiomek: po tym jak stałem się z dnia na dzień milionerem też zastanawiałem się czy go kupić czy jednak zbudować sobie w miarę mocny ale cały skład i jednak zrobiłem skład :D
@BooB: ja od razu celuje w najlepsze karty bo wiem, że jak taka karta tanieje to znaczy że cały cały rynek leci na łeb na szyję i mimo, że coinsow będę miał mniej po sprzedaży to wartość nabywcza będzie taka sama lub większa niż wcześniej :)
@BooB: Śledzę sobie ceny kilku kart. Kante mniej więcej trzyma cenę. Mbappe się utrzymuje, Neymar drożeje. Te karty wysoko ocenione i grywalne mogą wystrzelić w górę, bo gracze będą mieli coraz więcej coinsów za nagrody, handel i paczki. Cristiano na głównych platformach skoczy kilkaset coinsów, Messi już skoczył i będzie jeszcze droższy, Neymar i Mbappe to najbardziej pożądane złote karty po Messim i Cristiano. Już nie mówię o ikonach, bo te
@Wojtini1996: bejjot też na kyliana narzekał, messi podobno najlepszy złoty w grze i jego cena rośnie. Ja załuje, że nie sprzedałem kyliana od razu i kupiłem messiego. Ale kto wiedział, że role się odwrócą.