Wpis z mikrobloga

Jak to jest na dzień dzisiejszy z #nomanssky ? Dwie duże aktualizacje gra dostała i co? Rzeczywiście taka kolosalna poprawa? Warto zainwestować w grę, czy jednak jest to w dalszym ciągu tytuł z wieloma niedociągnięciami i podchodzić z dystansem?
#pc #konsole #ps4 #gry
  • 9
  • Odpowiedz
@Zielony34 w sensie gra spoko, ale sama gra w sobie nudna.
Ja staram sie splatynowax i zostały mi skoki warp, zwierzeta i przetrwanie na ekstremalnej planecie i ponad miesiac juz sie zbieram zeby splatynkwac i ciezko ci powiem
  • Odpowiedz
@Zielony34: Gra się dla samej gry. W sumie nawet fajny grind i o wiele bardziej sensowny po ostatnich poprawkach. Przed poprawkami przykładowo stack zasobów miał max 250 jednostek i szybko zapychał Ci się ekwipunek, wręcz błyskawicznie. Teraz max to 9999 jednostek i jest to rozsądniejsze. Sama gra daje jednak wiele fajnych opcji - fajne statki kosmiczne do kupienia, frachtowce, ładne planety ALE jednak jest wszystko mocno powtarzalne. Każdy kolejny układ jest
  • Odpowiedz
ALE jednak jest wszystko mocno powtarzalne. Każdy kolejny układ jest taki sam jak poprzedni, stacje kosmiczne są takie same, potworki takie same itc. Po pewnym czasie masz już wrażenie, że widziałeś już wszystko i długo musisz szukać, żeby trafić na coś wyjątkowego (jak chociażby planetę z formą życia wyglądającą jak 'bombelki' #pdk.


@mafiafb: No właśnie o to mi chodziło. Czyli nadal generowane światy są mocno powtarzalne.

Czytając komentarze w necie
  • Odpowiedz
@Zielony34: @Raziel92:
Core gry jak #!$%@? był tak jest - tu się nic nie zmieniło.
Owszem pododawali bajerki, ale jeśli nudziła was kiedyś to znudzi i teraz (tylko że trochę mniej).

Ma jednak ten element przygody i odkrywcy.
Gra do relaksu przy kanapie - nie do myślenia.

Balans oczywiście #!$%@? że omg - teraz kasa już w ogóle nie ma wartości.
  • Odpowiedz