Wpis z mikrobloga

Niektórzy tutaj mają taki problem z Kamilem, że tylko jemu poświęcają uwagę :D zobaczcie, co odwala Dawid, Natan, Mateusz - o nich cisza ze strony glazera czy innych tego typu użytkowników. Cały czas analizują zachowanie Kamila i we wszystkim doszukują się rysy, robią shoty i prowadzą długie debaty na temat tego czy Kamil jest zły czy dobry :D

#bigbrother
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smuteczeq: Żartujesz, prawda? Przecież na wykopie jakiekolwiek negatywne komentarze o Kamilu można policzyć na palcach jednej ręki. Tu jest wręcz kult Kamila... :)
  • Odpowiedz
@Suisei: z czym żartuję? Z tym, że glazer I inni obsesyjnie krytycy Kamila ciągle go obserwują i robią shoty z nim w których za wszelką cenę próbują wyłapać jego błędy?
To jest fakt. Serio tacy ludzie tu są, i chciałabym oficjalnie na nich zwrócić uwagę, bo jedynym ich argumentem, żeby tak trwać w tym prześladowaniu Kamila jest to, że inni go lubią ()
  • Odpowiedz
@Smuteczeq: Takie osoby to naprawdę są wyjątki. A poza tym mają prawo mieć krytyczną opinię o Kamilu, nie każdy musi go lubić. Ja już tu też parę razy pisałam, że dla mnie Kamil jest w porządku, ale nie jestem wobec niego całkowicie bezkrytyczna. Poza tym wiele osób tu "jedzie" równo po innych uczestnikach, zapominając, że teksty w stylu "k..., ale te p... wafelki są j..." to też jest hejt.
  • Odpowiedz
@Suisei: ale ja mówię o tych przypadkach ciągłego wałkowania tematu Kamila i tego jaki on jest niedobry. Przychodzą tu i tylko piszą, że wszyscy na wykopie są fanatykami Kamila, a on jest taki zły i pyk 15 shotów na dowód jego niecnoty :D

O nich pogadajmy. No chyba, żee też chcesz ponarzekać na Kamila i jego fanatyków, to stwórz własny post temu przeznaczony ;)
  • Odpowiedz
@Smuteczeq: Wolę nie - nie mam zwyczaju hejtować kogokolwiek, a poza tym ryzyko, że musiałabym odpowiedzieć na 1000 pełnych oburzenia komentarzy jest zbyt wysokie ;)
  • Odpowiedz
@Suisei: a wiesz w ogóle czym jest hejt? Bo to właśnie takie jednostki jak glazer konsekwentnie ten hejt produkują. Jestem tu od dwóch tygodni i ciągle napotykam te same osoby jadące Kamila za wszelką cenę. Bagatelizujace grupowy lincz na nim, który trwa już zaraz miesiac. Ignorujące ten wyziew agresji w stronę jednej osoby i usprawiedliwiające to tym, że "sam się o to prosił".
I ten powtarzany jak mantra argument, że
  • Odpowiedz
Naprawdę nie widzisz, jak wrednie się tu niektórzy wożą po każdym, kto nie jest Kamilem? Nie chcę nikogo wskazywać palcem, ale to jest chyba co drugi wpis... Kiedy np. Anka ośmieliła się nominować Kamila w czasie tygodnia plażowego, natychmiast wylało się tu na nią wiadro pomyj. Nie każę nikomu bagatelizować linczu na Kamilu, jak to nazwałaś, ale hejtowanie hejterów to też jest hejt. Nie poprawi się Kamilowi samopoczucia wyzywając w necie Dawida,
  • Odpowiedz
@Suisei: ale ja ci już napisałam, że chce poruszyć temat tych, którzy uwzięli się na Kamila. A ty ciągle o jego fanatykach. Pogadaj o tym z kimś, kto chętnie na nich z tobą ponarzeka, np. z glazerem :)
Mnie zdecydowanie bardziej zastanawia jak ktoś może tak konsekwentnie uwziac się na jedną osobę i nieustannie doszukiwać się w niej wad.
Nic dziwnego, że takie osoby widza tylko fanatyków Kamila, no bo
  • Odpowiedz
@Smuteczeq: Ależ ja doskonale rozumiem, o co ci chodzi. Chciałam tylko zwrócić twoją uwagę na to, że bardzo się przejmujesz jednostkowymi - jakby nie było - przypadkami antyfanów Kamila, a całe mnóstwo hejtu, który się tu wylewa na innych uczestników jakoś uchodzi twojej uwadze. No i w jaki sposób hejtowanie Ani za nominowanie Kamila miało pomóc w tym, by wypadła Sara? Ale dajmy już temu spokój, nie chcę się łapać
  • Odpowiedz
@Suisei: chodzi o to, że hejt na anie był bardzo skromny, bo gdyby naprawdę był taki jak mówisz, to by odpadła w niedzielę.

I nie, nie rozumiesz - od początku bezczelnie odwracasz uwagę od tego o czym chce rozmawiać. Niepotrzebnie zwracasz mi głowę, bo nie jestem hejterem Kamila, żeby ciągle mu zazdrościć tego dużego poparcia u ludzi.

Wtf dziewczyno, ile razy mam ci powtarzać, że temat jego fanatyków mnie nie
  • Odpowiedz
Miałam rację, żeby wczoraj zakończyć temat na w miarę przyjacielskiej stopie, bo widzę, że zaczynasz się uciekać do inwektyw pod moim adresem. Rozumiem, że ci się nie podoba, kiedy ktoś krytykuje Kamila, ale nie mogę pojąć jak możesz nie widzieć, że zdecydowana większość wykopu robi dokładnie to samo, tyle że wobec programowych oponentów Kamila. I nie wmawiaj mi bezczelnie, że jestem bezczelna [( ͡° ͜ʖ ͡°)], bo nie
  • Odpowiedz