Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję kogoś do uzależnionego od alkoholu. Chce się leczyć. Można bezpośrednio do jakiegoś ośrodka, żeby już tam został? #alkoholizm #rzeszow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko @blazko coś mądrego w tym wątku napisał. Inni pierdoły ci polecają, jakie NFZ, jakie 10 tys. Leczenie uzależnienia w ośrodkach jest darmowe i nie trzeba mieć nawet żadnego ubezpieczenia. Polecam woloizol Gorzyce. są tam naprawdę dobrzy terapeuci, nie płacisz za nic ani grosza, jedzenie też za darmo i nawet dobre. Wejdź sobie na stronę wypełniasz wniosek i ustalasz termin. Jeżeli sprawa jest poważna można nawet przez telefon ustalić szybki
OP: @blazko To nie dla mnie. Człowiek, którego właściwie wczoraj dopiero poznałem i nie znam zbyt dobrze sytuacji. Jeszcze jedno pytanie: czy bez ubezpieczenia cokolwiek da się zrobić? Załatwiamy już ubezpieczenie, ale nie wiem czy dziś się uda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@aldi7x: Jeżeli pijesz do mnie, to trafiłeś słabiutko. Opisałem fakty. Na miejsce opłacone przez NFZ (Min. Zdrowia) trzeba czasem czekać. Można mając skierowanie do szpitala psychiatrycznego w łapie obdzwaniać ośrodki w Polsce, może któryś przyjmie od ręki (skierowanie jest ważne 14 dni). Jeżeli takiej możliwości nie masz, albo nie możesz czekać - wtedy możesz leczyć się prywatnie, a to kosztuje ok. 10 tys. Za te "pierdoły" należy ci się klaps z
@abart_bo_co: Napisałeś o NFZ co od razu sugeruje że trzeba mieć ubezpieczenie. Zobacz że OP potem pytał czy trzeba mieć ubezpieczenie bo nie mają. Znajomego w szczególnej sytuacji przyjęli bez skierowania i czekał tylko tydzień.
Prywatnie też da się znaleźć taniej, 7 tys pokój dwuosobowy z łazienką 4 tygodnie. Tylko po co płacić, po to żeby przyjść od razu i mieć ładniejszy pokój. Tylko tym się to różni, terapia jest taka