Wpis z mikrobloga

  • 48
@push3k-pro pytanie brzmiało co nie jest bronią konwencjonalną
Do wyboru była szabla, wąglik, karabin maszynowy i granat. Wybrała karabin, bo wąglik brzmi tak starodawnie ( ͟ل͜)
  • Odpowiedz
@Lrrr: @1435: To jest TVN,oni pokazują prawdę jak się pomylą. Ich teleturnieje są ustawione abyście potem mogli się.podniecac jacy to studenci są głupi hehe. Teatr dla gojów obudźcie sie.
  • Odpowiedz
@Lrrr: ale inżynieria biomedyczna to bardziej elektronika niż biologia. Oni nie uczą się o bakteriach tylko elektroniki wykorzystywanej w medycynie. Dlatego też druki fakultet miała informatykę. Pewnie zrobiła na jednym wydziale i przepisała połowę przedmiotów.
  • Odpowiedz
@Kolsky: @mirek-kania: tu nie chodzi o kierunek studiów a wiedzę ogólą a znajomość wąglika jest taką dość podstawową wiedzą o świecie, tym bardziej, że uznała wąglika jako coś starodawnie brzmiącego. Ot wydało mi się to dość zabawne.
  • Odpowiedz
@Lrrr: ale jednak wspomniałem o jej studiach biomedycznych. Gdyby to nie iało znaczenia to by nie miało znaczenia. Ile lat ta osoba miała? O wągliku słyszały jedynie osoby które pamiętają atak z 2001 roku. Przykro mi staruszku, świat poszedł do przodu. Dla młodych ludzi to niekoniecznie takie oczywiste orientować się co to wąglik.
  • Odpowiedz