Wpis z mikrobloga

O tym jak Mexicano potraktował Mariusza trzeba koniecznie zawiadomić sąsiadów. Przynajmniej tych co mieszkają w czerwonym domku, choć wszyscy powinni wiedzieć. XD Mnie ciekawi jak ten chudy ćpun się do tego odniesie, czy wykaże się choć odrobinką honoru, czy całkowicie się zeszmaci.

Byłby dobry pretekst do tego by menel znowu padł na ziemię przed Fekalianym Yeti i błagał go o wybaczenie. Nie ma litości dla frajerów. XD
#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy #muremzawalentym #muremzamariuszemzkrzakow
m.....y - O tym jak Mexicano potraktował Mariusza trzeba koniecznie zawiadomić sąsiad...

źródło: comment_ES2AIbNdX658fBN22KAJaNKbRToJ4xkr.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Antoni_deMON:
Tak, obrońcy moralności. Bo Suchodolski klamal, ze nie ćpa a cpal. Mario jest zadeklarowanym alkoholikiem, którego alkoholizm wykorzystuje menel dajac mu jakieś ochłapy w stylu dwa "Sterny" za 4zł aby nagrac kiedyś w czasach alkoholizmu byłego "kolege", porobić wyswietlenia. Zreszta #!$%@? co my porównujemy, nagranie jak Suchodolski po 4 latach jest złapany na cpaniu rozpuchu, niz Mario który trzesie od deliry alkoholowej bo pewnie tamten mu cos obiecał za film
  • Odpowiedz
@Antoni_deMON:
Przeciez to dwie rozne sprawy. Mario nie kryje sie ze swoim alkoholizmem, jak major z nitro i jest tak zaawansowanym chlorem, ze za pare zl zrobi wszystko, co wykorzystuja gnidy, takie jak oszczane zero z Boboli. Majorowi nalezalo sie to zlapanie na goracym uczynku i udowodnienie mu, ze jest obludnikiem i klamca. A z Patiego nikt tu nie robi tu swietego. Robi Jankowi RODO, dokladnie to samo, co gnebiciel matki
  • Odpowiedz
@robert-kuzba:
To nie jest faworyzowanie, tylko zwykła ocena. Dodatkowo Suchodolski nagrywa już parę lat, ma działalność polegającą na produkcji materiałów wideo, więc przepraszam ale musi liczyć się ze sławą xD a Mario to menel którego ktoś nagrywa i wykorzystuje jego alkoholizm aby sobie z niego małpkę zrobić. Wydaje mi się, że to zasadnicza różnica.
  • Odpowiedz
@robert-kuzba:
Chciałbyś miec kumpla z ktorym razem byłes w dupie z nałogiem, a w momencie gdy ten "rzekomo" z niego wychodzi (w alkoholizmu sie nie wychodzi - po prostu się zaleczył o ile serio nie grzeje), to zaczyna wykorzystywać twoja słabość, nagrywa Cie dla dwóch puszek jakiś szczochów? No bo ja nie. Ale w sumie masz racje, każdy robi wszystko na własne zyczenie, obyś zawsze trafiał na dobrych ludzi jesli tak
  • Odpowiedz
Ale w sumie masz racje, każdy robi wszystko na własne zyczenie, obyś zawsze trafiał na dobrych ludzi jesli tak podchodzisz do zycia.


@RekaCzlowiekaCharakternego: rzadko trafiam na dobrych ludzi, stąd też takie moje myślenie. Oni są kowalami swojego losu, a że się wykorzystują nawzajem na różne sposoby to już kwestia specyfiki tego uniwersum.
  • Odpowiedz