Wpis z mikrobloga

Mirki, na razie proszę o wycenę, bo jestem zielony w temacie.

Seat Ibiza 1.6i SPORT benzyna 2002 r.. Przebieg 171kkm. Kupione 2 miesiące temu od 1 właściciela za 4400, który nabył auto w polskim salonie Seata, więc żaden import od handlarza. Pękła miska oleju, silnik jest zatarty. Stan zewnętrzny jak widać - więcej zdjęć w komentarzach. W środku jest wszystko ok, zadbane, nikt nie palił. Większość części jest dobra, nowe świece włożone 45 dni temu, 2 tygodnie nowe żarówki mijania, termostat wymieniony, olej i filtry wymieniane 8kkm temu, climatronic sprawny - serwis kwiecień 2018 r. Sprzęgło wymieniane rok temu. Ogółem mam cały segregator za naprawy i serwis z ostatnich kilku lat. Mam zimówki ze stalowymi felgami.

Ile jest to warto? Na olx widzę mnóstwo ofert kompletnie rozwalonych Seatów za 3-4 tysiące.

#mirkogielda #sprzedam #ogloszenie #motoryzacja #samochody
red7000 - Mirki, na razie proszę o wycenę, bo jestem zielony w temacie.

Seat Ibiza...

źródło: comment_cj3Xo92zwgTKQQv3ORRa5YLbpy04UKt4.jpg

Pobierz
  • 21
@red7000: To zrób to samo, tylko sprzedaj. Za tego Seata z zatartym silnikiem to wątpię, żeby ktokolwiek ci dał tysiaka, po robocie to i czwórkę byś wyciągnął, a może nawet więcej, jak rzeczywiście masz wszystkie kwity.
@red7000: Ogólnie jest nic nie warte, w sensie że ciężko będzie znaleźć kogoś kto by chciał kupić nawet za 800zł.

Chyba tylko złomowanie zostanie. Bo robić tez się nie opłaca bo co najmniej 2000zł włożysz.
Niestety nie zwróci się.
@r5678 Z odszkodowań za przód i tył wyciągnę ok 3500, a dałem 4400 i mam komplet zimówek na stalowych felgach

Może się zwróci. Póki co walczę z Compensą o tył, bo za mało wyliczyli.