Wpis z mikrobloga

Mirki, dzisiaj w nocy skradziono moje auto spod domu w Józefowie k/Otwocka. Auto to nietypowy LEXUS RC200T nr. rej. WZ0796T w kolorze blue mica. Podobno może być gdzieś odstawiony na "przeczekanie". Gdybyście go zobaczyli proszę o sygnał. Policja oczywiście szuka ale im więcej par oczu tym większe szanse na znalezienie. #samochody #motoryzacja #warszawa #policja #lexus
tomasz-szalanski - Mirki, dzisiaj w nocy skradziono moje auto spod domu w Józefowie k...

źródło: comment_Np0ujITYh54HQuQjZL9j1kz7H7LatiNW.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
@pablosik: kumplowi zajumali kiedys dobra furke i znalazla sie po 3 dniach wiec ten znawca mowiacy ze jest juz pocieta moze byc taki pewny tylko o wylacznie jesli sam ja pocial, inaczej nigdy pewnosci nie ma
:)
  • Odpowiedz
System keyless aka carless był? :D

W sumie cieszę się że mam strucla za 4000 zł. Nikt go raczej nie ukradnie bo warty niewiele więcej niż na zlomie. A dupe z roboty do domu wozi tak samo szybko jak jakiś wypasiony wóz za 200 koła.

Jak se kiedyś kupię fure i stuninguje wizualnie jak w NFS underground to nie ma #!$%@? we wsi żebym garażu nie miał.
  • Odpowiedz
  • 4
@megawatt tak nie bardzo zagluszysz a jak zagluszysz to tylko lepiej bo szynciej znajdą. Aby zagłuszyć musisz zaguszyc locka na jego częstotliwości nadając mocniej niz on. Skoro nadajesz na jego częstotliwości mocnej niz on to szybciej namierzy sie dana częstotliwość czyli locka.
No chyba ze zagluszysz cale miasto, to moze byc problem bo nie bedzie przemieszczajacej sie częstotliwości.
No ale tak na moje oko zagłuszyć np. Cala Warszawę na danej częstotliwości
  • Odpowiedz
  • 250
[UWAGA AKTUALIZACJA!] Moc internetu jest wielka. Dzięki WAM udało się auto odzyskać! DZIĘKUJĘ! Wszystkim zaangażowanym życzę szczęścia i pomyślności i niech Was omijają wszelkie kłopoty. Nikomu nie życzę stresu związanego z kradzieżą czegokolwiek. A serce rośnie dzięki dobrym i pozytywnym ludziom!
  • Odpowiedz
tak nie bardzo zagluszysz a jak zagluszysz to tylko lepiej bo szynciej znajdą


@muak47: tak piszą w materiałach marketingowych, jako inżynier powiem że to bzdura - nie musisz walić grubymi watami żeby przesterować wzmacniacz odbiornika - a jak przesterujesz to nie odbierze komunikatu o konieczności włączenia się - i dupa zbita będzie z tego systemu

No chyba ze zagluszysz cale miasto, to moze byc problem bo nie bedzie przemieszczajacej sie
  • Odpowiedz