Wpis z mikrobloga

Mirki, dzisiaj w nocy skradziono moje auto spod domu w Józefowie k/Otwocka. Auto to nietypowy LEXUS RC200T nr. rej. WZ0796T w kolorze blue mica. Podobno może być gdzieś odstawiony na "przeczekanie". Gdybyście go zobaczyli proszę o sygnał. Policja oczywiście szuka ale im więcej par oczu tym większe szanse na znalezienie. #samochody #motoryzacja #warszawa #policja #lexus
tomasz-szalanski - Mirki, dzisiaj w nocy skradziono moje auto spod domu w Józefowie k...

źródło: comment_Np0ujITYh54HQuQjZL9j1kz7H7LatiNW.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
@tomasz-szalanski: widziałem dzisiaj identyczne około godz 10:30 - 11:00 pod Galerią Mokotów w Warszawie, niestety nie zwróciłem uwagi na nr rej. ale nawet do żony mówiłem, zobacz jakie ładne auto i jaki fajny kolor. Jechał wilanowską i skręcał w wołoską
  • Odpowiedz
@tomasz-szalanski: jednemu panu mojemu niedalekiemu sąsiadowi 3 razy kradli porsche, których usilnie "szukał" na portalach itp dopóki nie wyszło, że sam sobie je "kradł" i sprzedawał na części na wschód.
Dlatego jak słyszę że komuś ciągle kradną auto to albo mega pech albo to co wyżej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tomasz-szalanski: Te gówniane GPSY to psu na bude! Równie dobrze mógłbyś zrobić odcięcie paliwa to i tak by go wzieli! Dla złodzieja dzisiaj niema samochodu którego by nie zdobyli, nawet mającego 10nadajników ukrytych pod siedzeniami.
  • Odpowiedz