Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p0lkom #!$%@? gdy powiedziałam im smutna prawdę o ich wyglądzie


@Marasmeus: smutna prawda to jest taka, że p0lki o siebie nie dbają - wydawałoby się, że idąc na basen, facet będzie mógł zaspokoić swoje potrzebny obserwowania dorodnych samic... Otóż nic bardziej mylnego XD Od trzech lat nie spotkałem na basenie żadnej zjawiskowej dziewczyny, najwyżej raz na kilka wizyt trafi się jakaś po prostu ładna, poza tym obleśny plebs...
I dobrze,
  • Odpowiedz
@Marasmeus: To nie białorycerstwo, tylko uwaga, że lepiej słuchać facetów, a nie kobiecych mediów. Chyba lepiej
zamiast tracić czas na głupoty zająć się tym co naprawdę działa na facetów. A tutaj jest ogromne pole do popisu.
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Jak dla mnie wygląda normalnie, jakby była anorektyczką to ciało by tak ładnie nie wyglądało i tych zarysów mięśni by nie było. Skoro ktoś twierdzi, że to anoreksja to chyba nie widział jak wtedy człowiek wygląda.
Pozdrawiam cieplutko wszystkich przy okazji
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
cellulit to kwestia GENETYCZNA. Faktycznie, w 90% jesteś w stanie go zlikwidować dieta, piciem wody i aktywnością fizyczna, ale jeśli masz do tego uwarunkowania genetyczne to ciężko pozbyć się go w 100%, bo delikatny zawsze będzie. I nie pozostało mi nic innego, jak się z nim pogodzić i dalej ćwiczyć


@dobrzecisiewydaje: Myślę, że przesadzacie ze znaczeniem takich detali. Ograniczyć ile sie da bez robienia sobie krzywdy i wystarczy.

Tak długo, jak macie jakies mięśnie, byle nie za dużo czy nieproporcjonalnie (typu, ktoś cwiczy tylko tylek), i jestescie szczupłe, wyglądacie dość fajnie by się ktoś chciał związać.. o ile jesteście spoko jako ludzie. Na tym ostatnim bym się skupił w ogóle, bo uroda i tak jest tylko na
  • Odpowiedz