Wpis z mikrobloga

przyzwyczajcie się, ale teraz co druga nastolatka tak się zachowuje. Co iedyś było zarezerwowane dla patologii, teraz jest wszechobecne.


@brednyk: Myślę, że jednak nie - i to raczej domena gówniarzy z domów gdzie rodzice mieli w------e na wychowanie a "wychowywał" internet.
  • Odpowiedz
@sbst: Obejrzyjcie sobie "seriale" typu Szkoła na TVN'ie to zrozumiecie skąd u dzieciaków bierze się społeczne przyzwolenie na takie k-------e ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale to patostreamy demoralizują młodzież.
  • Odpowiedz
@VCO1: hmm, kwestia kultury się kłania... dziś się o tym zapomina, bo świat stał się pełen egocentrycznych egusi z reszta jak widać takich jak Ty. Jeżeli coś PUBLIKUJESZ W INTERNECIE to w nim to zostaje. Jest to tez przekaz publiczny, a nie luźna gadka przy fajeczce i piwku gdzieś w knajpie. Serio jak można było tak dać się zapomnieć w imię jakiś chorych nowych zasad. Podkreślam ze jestem lewakiem, ale
  • Odpowiedz
No - zapytaj matki albo babci czy rozmawiała w tym wieku z koleżankami o obciąganiu penisów.


@ediz4: Moje babcie zapytać będzie ciężko bo ciężko dzisiaj o dobrego nekromantę.
Ale obie miały w wieku 20 lat już męża i co najmniej jedno dziecko. Wiec choć podejrzewam że o obciąganiu raczej nie rozmawiały (s--s oralny raczej nie był zbyt powszechny te 60-70 lat tamu) to mam pewność że mając -naście lat, się RUCHAŁY! Mało tego, miały dosyć szybko wielodzietne rodziny w 2-3 izbowych chatach. Więc umówmy się, s--s tematem nieznanym nie był na polskiej wsi, nawet dla młodszych jej mieszkańców.
A kobiety, także w wieku podlotków, plotkują. Także o
  • Odpowiedz