Wpis z mikrobloga

Kupiłem NBA 2k20 na ps4 i pytanie do posiadaczy swoich wersji. Nie mam ps+ i wiem że online sobie nie pogram ale czy będę mógł uczestniczyć w eventach w my neighborhood? Dopiero zaczynam my carrer i jeszcze nie odblokowałem tej opcji, do czego jeszcze mogę mieć/nie mieć dostępu bez plusa?

#ps4 #nba2k #nba2k20
  • 8
@iAmTS: z tego co czytam na różnych stronach to dostęp jest i możesz biegać (nawet razem z innymi graczami) po całym nieghborhood tylko bez możliwośći dołączenia do gry online. Sklepy i inne atrakcje masz dsotępne normalnie. Nie mogę doczytać tylko co z tymi eventami...
@iAmTS: No własnie tego nie wiedziałem, wiem tylko że co jakiś czas mają być nowe eventy z których można zgarnąć fajne nagrody. Miałem nadzieję że nie będą dotyczyć tylko grania online ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gierrappa: po pierwsze dotyczą, zawsze dotyczyły. Po drugie są najczęściej tak #!$%@?łe ze są lagi, wyrzuca z gier, albo nie zalicza wymagań i na końcu nagrody nie dostajesz.

Z 2k zawsze są problemy, mimo, ze gameplay offline jest całkiem solidny. Według mnie 0% szans na eventy bez ps plusa. A i z plusem nie warto xDDD