Wpis z mikrobloga

Mirki co tu się podziało xD Stoję sobie w kolejce do laboratorium w mojej przychodni, 90% to stare baby, a i nie mogło zabraknąć oczywiście matki z dziećmi. Dzieciaki zapatrzone w telefon, w związku z tym cisza i względny spokój. Nagle jak nie #!$%@?! Ryk, jakby ze skóry obdzierano. Telefon się rozładował ( ͡° ͜ʖ ͡°) żadne próby uspokojenia rozjuszonej gromady nie dają pozytywnych efektów. Nagle madka podchodzi do mnie, dzierżącej w dłoni telefon i pyta, czy bym bombelkom na chwile nie użyczyła tego sprzętu właśnie i będzie ”święty spokój” xD . Grzecznie odmówiłam, bo nawet swojemu bąblowi telefonu nie udzielam. Zostałam zwyzywana i uświadomiono mi że jestem winna nieszczęściu tych dzieci xD co się dzieje z tym światem... #madka #niewiemjaktootagowac #bombelek
  • 32
  • Odpowiedz
@JaninaBlondyna: z ustawy o usługach płatniczych:

Art. 59f. [Żądanie przez akceptanta okazania dowodu tożsamości osoby korzystającej z karty płatniczej; zatrzymanie instrumentu płatniczego]

2. Akceptant może zatrzymać instrument płatniczy w przypadku, o którym mowa w art. 59e pkt 1-3 i 5, a ponadto w przypadku otrzymania od agenta rozliczeniowego polecenia zatrzymania instrumentu płatniczego.


To właśnie nie pozwalając pracownicy na zatrzymanie karty byłbyś głupi. Bo łamiesz w ten
  • Odpowiedz
@JaninaBlondyna: Lepsza pasta by była jeszcze z etapem poszukiwania wśród kolejkowiczów ładowarki do "ajfona" z powerbankiem ;)

Ale co prawda to prawda.
Wchodzę ostatnio na przerwie do podstawówki.
Normalnie w szkole na przerwie to powinien być ryk dzieciarni, drącej się na całe gardło każdy do każdego, bieganie, bójki, jacyś biedni nauczyciele próbujący nad chlewem zapanować (przynajmniej tak to pamiętam z mojej
  • Odpowiedz