Wpis z mikrobloga

@DzikiZwierz: Rockstar lubi zapowiadać gry w październiku/listopadzie, także może coś się szykuje; aczkolwiek dziwne żeby od razu po premierze RDR2 na PC zapowiadali kolejną wielką produkcję jaką będzie GTA VI. Ich dwuletni okres wydawniczy po wydaniu 1 trailera by się zgadzał, bo sama gra trafi pewnie do nas w 2021 roku. Kiedy gra nie trafi to na pewno będzie to pokazanie całej branży jak się robi gry na konsole nowej generacji,
@DzikiZwierz: nope. Nie zdarzyło się żeby któraś z części GTA byłą eksem na jedną z konsol. Poza tym do premiery GTA jeszcze w ciul czasu. Sam byłem zdania, że wyjdzie za rok, ale raczej nie ma na to szans. Co do zapowiedzi to też nie jestem pewien by stało się to w tym roku. Nie ma nawet jeszcze loga PS5 czy Xboxa, żadnych dokładnych info o konsoli. Strzelam, że GTA VI
@DzikiZwierz: nie ma na to najmniejszych szans - od pierwszego trailera do wydania gry mijały 2 lata - tak było w przypadku RDR2 i GTA V. Na dzień dzisiejszy nie mamy dosłownie nic - zero oficjalnego info, pozostaje więc czekać^^ Ja celuję w 2022