Wpis z mikrobloga

@plaisant: na bimbaju dwa warianty prowizji dla FIAT-krypto/krypto-FIAT:
1. MAKER(transakcja nie jest realizowana od razu, trafia do orderbooka) 0,3% zakup/sprzedaż
2. TAKER(transakcja jest zrealizowana natychmiast) 0,43% zakup/sprzedaż

wypłata BTC: 0.00045
wypłata PLN: 4,00 PLN
@CommonQuestions: mało ludzi ma problemy z tą giełdą, np, zrobiłem wypłatę a transakcja nie pojawiła się w mempool po 30 minutach, napisałem do nich email, po godzinie tx wpadła a odpisali na drugi dzień
wpłacam tam siano EURO przez revolut zwykłym przelewem (kartą z revo nie przechodzi)
przelew dochodzi do giełdy po 2-4 godzinach
która z zaufanych giełd oferuje najniższe prowizje? bimbaj zdziera ostro


Z dużych giełd tak do 1000 euro jedną z tańszych jest coinbase pro. Powyżej 1000 euro cex.io wychodzi taniej. Zerknij tutaj
https://www.wykop.pl/wpis/44726239/dostalem-odpowiedz-od-supportu-coinbase-good-news-/

jak na coinbase pro wygląda weryfikacja? Ktoś miał problemy z tą giełdą?


Dużo osób. Ja musiałem przechodzić weryfikację dwa razy i chcieli trzeci, ale support pomógł. Oczywiście support jest ślamazarny i #!$%@? ci pierw maile automaty, a prawdziwy support dostaniesz
@CommonQuestions: Nie korzystam dlatego, że Binance służy do handlowania krypto. Mają siostrzaną giełdę o innej nazwie, która wspiera fiaty, ale prowizje podobno bardzo duże. Ja tylko wymianiam euro na bitcoiny, a trading mnie zupełnie nie interesuje. Dlatego Binance nie jest dla mnie, ale podobno ma niezłe opinie.