Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie, bo kupiłem auto używane które ma ubezpieczenie do konca marca 2020 jednak sprzedawca nie dał mi papierku bo mowil ze tam beda mieli w komputerze ja mysle sobie no ok, teraz jednak tak czytam ze moze byc problem z rejestracją samochodu jak to jest ?

#ubezpieczenie #samochody
  • 23
  • Odpowiedz
@numeroox: Popros o kopie czy cos w tejze obecnym zakladzie ubezpieczeniowym. Powinni miec dane i moc wydrukowac potrzebne papiery. Chyba ze jakies RODO srodo to wtedy dzwon do tego cwela i jazda z nim
  • Odpowiedz
@numeroox: sprawdz w necie czy w ogole ma oc i do kiedy. jesli zgadza sie z kwitkiem co ma sprzedajaccy to #!$%@? i tak nie potrzebujesz tego kawalka papieru. piszesz potem do ubezpieczalni ze sie zmienil wlasciciel i oni wysylaja nowy certyfikat( przynajmniej ja tak mialem w axa kiedy musialem doplaic pare stowek do oc bo nie mialem znizek)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@numeroox: ale jest nr polisy tak? No to piszesz do danej firmy co i jak i cyk dostajesz kopie czy co tam dają. Ewentualnie w WK powinni sami do tego dojść. Skoro ty możesz sprawdzić nr polisy to oni też.
  • Odpowiedz
@chytra_wydra moja odp. dotyczyła "papierowego" certyfikatu OC ppm, wydział komunikacji jak zechce to sobie sprawdzi właśnie w komputerze, chyba że nie będzie synchro między TU a ufg to wtedy mogą się czepic
  • Odpowiedz