Wpis z mikrobloga

Jedni wstawiają motywujące teksty pod zdjęciami swojej d...py a ja będę pisał pseudomądre teksty pod zdjęciami moich plenerów. Czasem ciężko wstać rano, wszystko Cię wkur...ia i najchętniej spałbyś do wieczora. Wtedy z pomocą przychodzi pasja. Postaw sobie cel- coś co chcesz zrobić i wtedy znajdziesz motywacje. Ja postanowiłem, że wstane rano i zrobię jedno dobre zdjęcie. Poszedłem i udało mi się- zrobiłem pięć. Może ktoś powie, że chu...we ale mnie się podoba i czuję satysfakcje z efektu. To mnie motywuje do dalszej pracy i polepszania swoich umiejętności. Szczególnie jak patrzę do tyłu i widzę progres. A jak patrzę do przodu widzę ile jeszcze przede mną i ile muszę jeszcze poprawić. To także jest motorem napędowym.

TLDR

jeb..em ładną fotkę i się wymądrzam

#krakow #fotografia #rozwojosobistyznormikami
#rozwojosobisty #motywacja
źródło: comment_IBAKBUnPRaaRbQcNOYDkDUPFPLPf5IqJ.jpg
  • 10
Wymądrzaj się do woli :D Wczoraj miałam wątpliwości, czy jest sens dzisiaj wstawać na wschód. Wlazłam na portal ze śmiesznymi obrazkami i akurat trafiłam na Twój wpis o pasji, który dał mi kopniaka. Także ten... dzisiejszy wschód zaliczony, może choć jeden kadr się udał, a zaraz wycieczka by zrobić jeszcze jakieś astro ( ͡° ͜ʖ ͡°)