Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Leniek: kiedyś ludzie myśleli, że mycie rąk przed operacją jest bez sensu, a jedzenie z ołowianych naczyń to świetny pomysł. W środowisku tak "zaśmieconym" promieniowaniem jak obecnie jeszcze ludzkość nie żyła. Jak to często się dzieje, bierzemy udział w eksperymencie. Także pożyjemy zobaczymy co jest bez sensu.
Dam pierwszy z brzegu link z Google jedynie, o np. o wpływie korzystania z komórki na jakość nasienia u mężczyzn:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/17854521/
  • Odpowiedz
@szpongiel: dokładnie z linku który podałeś

Studies performed on human males are scarce and therefore further studies with a careful design are needed to determine the effect of cell phone use on male-fertilizing potential.
  • Odpowiedz
@Leniek: no i czego to dowodzi? Bardzo ważnym jest zrozumieć, że nie wiemy czego nie wiemy ale to nie znaczy, że coś nie zachodzi (przykłady ołowianych naczyń i braku higieny w chirurgii już podałem, jest nieskończenie więcej).
I tak się jakoś specjalnie nie chronię, noszę telefon w kieszeni koło jajek. A właściwie jajka, bo jedno już mam wycięte po raku jądra. Także yolo. Tak jak mówię, nic mnie nie kosztuje
  • Odpowiedz