Wpis z mikrobloga

@mateusz-bogacki: nie wiem jak tam w androidzie ale w iOS jest takie fajne coś jak tryb "nie przeszkadzać". I możesz go sobie ustawić np od 22-6 i wtedy powiadomienia są wyciszone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leniek: kojarzysz jak czasem w słychać takie prt-ty-ty-buuu w głośnikach albo jakimś sprzęcie elektronicznym gdy przychodzi połączenie. Sieje jak skórwysyn. Podobnie gdy jest słaby zasięg i telefon się "męczy" żeby ogarnąć sygnał. Akurat mam słaby sygnał w sypialni, niemal zero. Zresztą nawet gdyby był zajebisty po co się promieniować podczas snu, gdy telefon zazwyczaj leży przy głowie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: nie istnieje coś takiego jak szukanie się z BTSem, a nawet podczas wszelkich procedur signalingowych moc nie jest większa niż w innym wypadku, zakłądając taki sam zasięg, poza tym promieniowanie niejonizujące więc mogło by i z pełną moca cały czas #!$%@? bez wpływu na Ciebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leniek:

A czemu nie?

Promieniowanie elektromagnetyczne może mieć niekorzystny wpływ na organizm, np. na DNA komórek, płodność, bóle głowy, itd.
Wiadomo, że wszytko zależy od długości fali i mocy oraz czasu ekspozycji. Akurat tu jest kontrola nad czasem ekspozycji. Telefon teraz się ma 24h/7 przy sobie, najczęściej zaraz przy ciele w kieszeni. W nocy i tak nie korzystam więc skoro mogę w ten sposób zmniejszyć ekspozycję i nic mnie to
  • Odpowiedz
Promieniowanie elektromagnetyczne może mieć niekorzystny wpływ na organizm


@szpongiel: tak, ale nie to emitowane przez telefonię, poza tym dopóki nie siedzisz w klatce faradaya, to stacje bazowe nadal emitują dokładnie to samo promieniowanie w twoim kierunku, bez względu na stan twojego telefonu
  • Odpowiedz