Wpis z mikrobloga

@Buckethead: niestety zdjęcie zrobione w formacie 4:3, więc na tapetę kiepsko się nadaje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po tej wyprawie zacząłem się zastanawiać nad jakimś aparatem+obiektyw...
  • Odpowiedz
@Rouksa: bardziej chodzi o to chowanie i wyciąganie co 5 min :P
raz se wziąłem aparat w wyższe góry, od tamtej pory doszedłem do wniosku, ze telefon w zupełności wystarcza :P
  • Odpowiedz
@Funs: Dlatego najlepszy byłby kompakt, a nie potężna lustrzanka. Pytanie jaka jest różnica między zdjęciem widoku z telefonu, a z kompakta
  • Odpowiedz
@pixeydixey: Może być i bezlusterkowiec. ( ͡° ͜ʖ ͡°) zauważyłem, że umiem znaleźć ten odpowiedni moment na dobre zdjęcie, ale jakość smartfona nie robi szału...
Chodzi mi o aparat, który nie przytłoczy mnie ilością osprzętu i wagą.
  • Odpowiedz
@Rouksa: W tym roku mamy jakieś wyjątkowe szczęście jeśli chodzi o pogode w październiku. Złota jesień w górach to moje małe marzenie. W tym roku już nie do zrealizowania ale może w listopadzie będzie jeszcze ładnie, bo jak to mówią góry są piekne o kazdej porze roku. Piękne zdjęcie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Funs: ja zwykle z kumplem targany po kilka obiektywów, aparaty, powerbank i i inne pierdoły. Jeszcze te obiektywy są zwykle z poprzedniego wieku, więc ważą swoje. Najwięcej radziecki teleobiektyw, ale robi robotę xD
  • Odpowiedz