Wpis z mikrobloga

Korwin znowu wygłasza swoje "mądrości" na temat miłości i orientacji seksualnej. Jego zdaniem dyskryminacja osób LGBT dodatkowo umacnia ich miłość; dodaje też, że osoby homoseksualne nie powinny trzymać się za ręce w miejscach publicznych - to jego zdaniem zdrowa forma dyskryminacji.

Taki z niego wolnościowiec jak z arabskiego księcia demokrata, szur szur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkorwina #bekazprawakow #lgbt #dzbanywiary #polityka
tomosano - Korwin znowu wygłasza swoje "mądrości" na temat miłości i orientacji seksu...
  • 12
@tomosano: Sprowadzanie wolności do Lgbt to absurd, to jest w przypadku Korwina niechlubny wyjątek. I mowa oczywiście o zakazie parad równości, a nie sprzeciwia wobec wprowadzenia antywolnościowych związków partnerskich.
@HumbugPL: Absurdem jest arbitralne określenie kto i gdzie może trzymać się za ręce; Korwin jak widać czerpie swoje "zasady moralne" z prawa szariatu.. z resztą wielokrotnie bardzo pozytywnie wypowiadał się o kulturze arabskiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wolność zgromadzeń i parad jest gwarantowana przez konstytucję; żadne zasady "moralne" nie mogą ograniczać wolności innych ludzi w myśl zasady "chcącemu nie dzieje się krzywda".
@tomosano: Ty w ogóle przeczytałeś to co ja napisałem? Zakazywanie jakichkolwiek zgromadzeń jest antywolnościowe, tylko, że parady równości to jest jedna sprawa w której Korwin jest antywolnościowy i to nie oznacza, że nie jest wolnościowcem.
@tomosano: Ale mnie #!$%@? takie #!$%@? jaka miłość jest nudna, co jest dla kogo korzyścią xD i to jeszcze w ustach kolesia, który całe życie gada, że państwo nie ma prawa nakazywać jak ma żyć obywatel
a spotkales koze, ktorej inteligencja pozwala na w pelni swiadomy zwiazek z człowiekiem ?


@Ohjeny: Od kiedy to uzależnia się udzielanie ślubu od poziomu inteligencji!?

Porownujesz mężczyzn do kóz ? Dobrze rozumiem?...

Nie. Porównuję homoseksualizm i zoofilię. Bo love is love.
@j-ankos: od zawsze ? Nie zezwala sie na heteroseksualne malzenstwa gdy przynajmniej jedno z małżonków ze wzgledu na swój stan psychiczny nie jest w stanie wyrazic swiadomej zgody. Skoro niektorzy ludzie nie są do tego zdolni to koza tym bardziej.

Jest to jeden z głównych warunków ważności malzenstwa.

Jeśli znajdziesz koze , ktora powie "tak, wychodze za tego mężczyznę , rozumiem w pełni wszystkie konsekwencje tej decyzji" albo zademonstruje to w