Wpis z mikrobloga

@ks2m: no właśnie do 2 tygodni ma byc :( a myslalem ze juz go odbiore w poniedzialek bo juz troche od premiery minelo, ale jak widac bardzo dobrze sie sprzedaja te telefony jak rozmawialem z babeczka to odrazu jak sie pojawiaja te wersje pro to schodza w ciagu 2 dni i na stanie maja tylko te wersje zwyklej 11
na stanie maja tylko te wersje zwyklej 11


@danzaxkuduro: ja brałem w sobotę dla żonki to idream miał tylko zielonego 256 GB iphona 11 a ispot nie miał żadnej sztuki iphone 11 (jakiejkolwiek), mediaexpert miał ostatniego białego 128GB iphone 11 ale rozpakowane, bez folii (ładowarka tez...) więc pewnie zwrot i mnie chcieli oszukać:P wkońcu wzielismy zielonego... :D bo byśmy czekali pewnie jak ty
@strean: No ja czekam ja dzban caly czas... w cortlandzie ta kobieta na infolinii to juz chamska sie zrobila bo ktos ma czelnosc zapytac o dostawe i oczyeiscie ona nic nie wie i nikt nic nie wie. W ispocie w galerce dominikanskiej pytalem to przynajmniej uprzrjmie dodali mnie do kolejki i powiedzieli ze nie wczesniej niz w przyszlym tygodniu, ale z racji tego ze jest duza liczba chetnych to nie wiadomo
@ROZPEIRDOL9001: Bateria zdecydowanie na plus trzyma od rana do wieczora nawet przy intensywnym użytkowaniu, no a aparat w sumie jak w każdym flagowcu już jest dobry. Apple mocno poprawiło jakość zdjęc w nocy więc pod tym względem jest całkiem dobrze. Robiłem kilka zdjęc w nocy i znajomi często pytali czym, bo mówili, że fajnie wyszło. No a tak to jak to iphone, chodzi na iosie, więc nic nie tnie do FaceID
@danzaxkuduro: dzieki z opinie, nie wiem o co moge zapytac w sumie jeszcze bo glownie mi chodzi o trzymanie na baterii i o aparat – jak wychodzą filmy, jak wychodzą zdjęcia (dzien). Jakieś tam bajery w sofcie jeszcze sa do obrobki wideo, probowales tego? Szkoda mi pieniedzy strasznie na ten telefon kiedy wiem że moge mieć o 1/3 tańszego androida, równie ladnie wykonanego itd. tyle ze androida, nie iosa