Wpis z mikrobloga

Zmatchowalo mnie z taka laska na #badoo. Troche gadamy jest mocno otwarta, slala nudeski.

Ale klamie strasznie duzo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Najlepsze jest to, ze mowila mi ze ona to zwiazku i czegos powazniejszego szuka, a gzdzi sie prawie co weekend z przypadkowymi chlopami na imprezach. i jeszcze mi pitoli, ze narodzila sie pomiedzy nami swietna relacja xD. Nie ogarniam #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #rozowepaski
  • 18
@Lychguard: Nie. Ale widze, ze wiecej jest takich Al ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale stary wytlumacz mi. Jak mozna leciec otwartym tekstem, ze lubie sie ruchac, przepadac czesto na weekend nie odzywac sie i #!$%@? o jakiejs niesamowitej relacji i o tym ze ona szuka czegos na powaznie xD
Ogolnie wspolczuje jej przyszlemu facetowi, bo bedzie mial dlugie rogi ;).


@niezdiagnozowany: a to fakt, jeśli za parę lat ktoś tego z niej nie wyciągnie albo nauczy się lepiej ukrywać to może mieć niemiłą niespodziankę, dlatego zresztą ludziom a w szczególności kobietom się nie ufa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie. Ale widze, ze wiecej jest takich Al ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale stary wytlumacz mi. Jak mozna leciec otwartym tekstem, ze lubie sie ruchac, przepadac czesto na weekend nie odzywac sie i #!$%@? o jakiejs niesamowitej relacji i o tym ze ona szuka czegos na powaznie xD


@niezdiagnozowany: Miałem bardzo podobny przykład tylko u mnie wchodziło FWB, i że jak to och ach nie lubi seksu