Wpis z mikrobloga

@Nieprzyjazny_Ziemniak: Ja jestem helikopterem Apache. Jutro stanę się jednorożcem. A tak na serio, jak ktoś ma problem z identyfikacją swojej płci to jest dalej jego problem, wara od mieszania dzieciom w głowach. Nie mogę uwierzyć, że tacy ludzie jak wy istnieją, że ich mijam na ulicy czy w kolejce w sklepie. To jest jakaś degeneracja cywilizacji.
To jest jakaś degeneracja cywilizacji


@kciuk14: wręcz przeciwnie; to jest zrozumienie czym jest seksualność człowieka, jak się kształtuje i jak rozwiązywać różne problemy.
Wytłumacz mi, w jaki sposób "neutralne płciowo wychowanie", cokolwiek to jest, źle wpłynie na dziecko? Przecież to jest absolutne zero "mieszania w głowie" typie, NIC dziecku nie narzucasz i SAMO decyduje co chce robić.
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Co za beton! Chłopie, czego nie rozumiesz? Ludzie rodzą się albo mężczyzną albo kobietą. To że istnieją pewne anomalia stanowiące bardzo niewielki promil społeczeństwa nie znaczy, że można mieszać dzieciom w głowach. Jeżeli w przyszłości odkryją swoją "inność" to wtedy sobie zmienią. Przestań mieszać, proszę cię. XD
odkryją swoją "inność"


@kciuk14: ale tu NIE MA CZEGO ODKRYWAĆ. Albo się jest transem albo nie, to nie jest tak, że jak usłyszysz o istnieniu transów to nagle #!$%@? sobie nim zostajesz.
Skoro gówno wiesz w tej materii, to może pozostaw decyzję mądrzejszym ludziom? Według standardów edukacji seksualnej na tle rozwoju psychofizycznego człowieka, w wieku 6 lat dzieci już potrafią określać swoją płeć. Nie jest to oczywiście elaborat na X stron,
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Pała! Siadaj. Tak #!$%@? noworodek zdaje sobie sprawę, że jest transem. Najpierw piszesz, że tego się nie odkrywa a potem smarujesz, że dzieci w wieku 6 lat potrafią określić swoją płeć. Powtarzam #!$%@? bo ewidentnie nie rozumiesz prostych słów: Problemy transów są dalej problemami transów! Wara od dzieci i mieszanie im w głowach! ROZUMISZ?!