Wpis z mikrobloga

Jestem #!$%@?. Około 30 godzin bez żarcia, jedynie kubek gorzkiej herbaty. Ten dzień musiał nadejść. Obiecałam sobie, więc zrobię. Wywody na temat #pracbaza .

Na początku września dostałam pracę w call center. Podwykonawcy dla T-Mobile. Towarzystwo spoko. Tylko bardzo lubią szpiegować. Kadra kierownicza już nie bardzo spoko.

Anna - Jestem pewna że ma coś z psychiką nie tak. Jeśli nie OCD to nerwica. Nie potrafi rozmawiać. Tylko wrzeszczeć. Ciągle się drapie. Szyja cały czas czerwona. Najchętniej #!$%@?łaby nas wszystkich bo przynosimy straty.
Łukasz - Wazeliniarz i bajerant jakich mało. Lubuje się w trybie "passive-aggressive". Jest jak Szybki Tosiek z Epoki Lodowcowej, sprzedałby własną matkę z dostawą do domu.
Wojciech - Misio. Aż zbyt miły. A że jestem osobą nieufną to dla własnego bezpieczeństwa wolałam o sobie za wiele nie mówić.

Przeszkolenie w stylu "odczytaj na głos skrypt. No, i tak masz robić". #!$%@? z tym, że skrypt był mocno nie na czasie. Zdarzali się klienci przebywający na stałe za granicą, lub odbierali użytkownicy, ale nie właściciele numerów. No i największy "ogólnik" czyli nie jestem zainteresowany. Żadne sposoby mówione przez kierowników nie działały, klienci jeszcze bardziej się zacietrzewiali.

Program który po prostu mi uruchomiono i radź sobie. Usuwanie kontaktów prywatnych nauczyłam się chyba dopiero po miesiącu.

Na początku października zaczęli nakładać na mnie ograniczenia które bardzo utrudniały pracę. Zbiłam trzy razy obiekcję, nie przekonałam klienta i zaznaczyłam niezainteresowany? #!$%@?? Teraz niezainteresowany tylko gdy nie wyrażają zgody na nagrywanie.

Stres, koszmary i zasypianie o trzeciej nad ranem nie dawały mi żyć. Po części jestem wdzięczna, że mnie zwolnili. Jeśli do dziś do 17 nie dostanę wiadomości z informacją o dostępnej wypłacie, w poniedziałek idę do nich i zostanę tak długo aż pieniądze się znajdą.


Za kilka godzin podeślę dokumenty z których "uczyłam się".
  • 7
Na początku września dostałam pracę w call center. Podwykonawcy dla T-Mobile.


@InessaMaximova: już miałem pisać żebyś rzuciła to bagno jak najszybciej, ale...

Po części jestem wdzięczna, że mnie zwolnili.


@InessaMaximova: i obyś tam wiecej nie trafiła. Takie miejsca to rak zarówno dla pracowników jak i dla ludzi których nękają.