Wpis z mikrobloga

Anna 29 Katowice

Zgłoszenie nr 557 z dnia 2019-10-18 22:40:25

Imię: Anna
Wiek: 29
Miejscowość: Katowice
Kim jestem?
Pracowitą i ambitną osobą. Zwykle uśmiechnięta i pełna życia. Ciekawa świata i ludzi. Lubię odkrywać nowe horyzonty – intelektualne i te namacalne. Potrafię wyrażać swoje zdanie.
Nie lubię niesprawiedliwości. Mam w sobie sporo empatii i współczucia dla drugiej osoby. Wiem co w życiu ważne i czuję się dojrzała emocjonalnie. Potrafię tworzyć więzi i doceniać inne osoby.
Z pasji i zawodu jestem lekarzem. Lubiana i doceniana przez współpracowników oraz Pacjentów. Odczuwam satysfakcję z tego co robię i zawodowo jestem tam, gdzie chciałam być.

Wygląd
Całkiem sympatyczny. Wyglądam młodziej niż wskazuje metryka. 166 cm/52 kg. Zgrabne kończyny, ładny uśmiech. Jasnobrązowe, długie włosy. Delikatny makijaż. Ubiór - niewyzywający, elegancki, kobiecy. Uwielbiam sukienki i ładne perfumy. Podobno mam dobry gust.

Zainteresowania
Medycyna – kilka działów jest mi szczególnie bliska. Podróże – uwielbiam patrzeć i podziwiać naturę, odkrywać nowe miejsca (bliskie i dalekie). Z drugiej strony odczuwam zachwyt nad perłami architektury z duchem dawnej historii. Góry – najlepszy sposób na obcowanie z naturą. Fotografia – artystyczne uwiecznienie zachwytu nad światem. Sport - typowo dla przyjemności. Nocne jeżdżenie samochodem, gdy świat zasypia w towarzystwie ulubionej muzyki. Kino – często niszowe, filmy z tajemnicą, zagadką, przejmujące i wprawiające w zadumę. Książki. Rozmowy z przyjaciółmi.
Dużo pracuję, żyję często w biegu, dlatego doceniam wolny czas i wówczas całkowicie potrafię odciąć się od pracy. Doceniam również swoich przyjaciół nie-medyków.

Czego oczekuję?
Od świata sprawiedliwości. Od drugiego człowieka szacunku. Od partnera szczerości, zrozumienia, bliskości.
Lubię osoby inspirujące. Podobają mi się mężczyźni inteligentni, uśmiechnięci z własnym zdaniem.
Chciałabym stworzyć związek partnerski – w pełni znaczenia tego słowa. Związek, w którym obydwie jednostki są tak samo ważne, tak samo zaangażowane, gdzie każdy ma swoją przestrzeń. Chciałabym tworzyć zgrany duet, w którym przyjemnie się milczy i jeszcze lepiej rozmawia. Duet który potrafi konie kraść, śmiać się i być poważnym.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Mam kilka takich wyobrażeń. Kilka miejsc, gdzie chciałabym go zabrać. Bez elektroniki, bez wirtualnego świata. Weekend zagranicą albo rzucamy wszystko i jedziemy w Bieszczady. Wspólna kolacja. Nocne rozmowy. Jesteśmy blisko, razem. Wystarczy.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub i dzieci – tak (tylko z właściwą osobą, nic na siłę).
Używki – alkohol rzadko, inne – nigdy.

Nie mam dzieci ani męża/narzeczonego. Nie mam facebooka ani konta na portalach randkowych.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykatowice < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Anna 29 Katowice

Zgłoszenie nr 557 z dnia 2019-10-18 22:40:25

Imię...

źródło: comment_x2mpWaGVnvQB9jL3rghsPWHfxzaIF3nA.jpg

Pobierz
  • 23
@MirekSzukaZony: już nie działa? a mogłem być zainteresowany.. wygląda jakby to było zamierzone ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś mirek pisał o zrobieniu eksperymentu na tagu, więc pewnie 100 innych geniuszy zaczęło pisać baity i się organizatorzy wkurzyli