Wpis z mikrobloga

@Tylko123: karta kibica z tego co wiem jest wymagana na konkretne sektory a tak to możesz kupić bilet na inne z kartą kibica albo też normalnie. Własnie chce kupić to jeszcze nie wiem czy przejdzie tylko zastanawiam się nad miejscami
@Piotr_z_Wykopu ja na meczu Interu siedziałem w sektorze 236 i widoki były super, dosyć blisko była curva nord co wiązało sie z niezapomnianymi przeżyciami np. falujący drugi pierścień przy skakaniu ultrasów. Osobiście uważam, ze lepiej jest siedzieć bliżej lini srodkowej niz "za bramką" dlatego polecam 274. Jakbyś miał pytania do parkingów, metra itd to pisz.
@Piotr_z_Wykopu jak jesteś kibicem Milanu to ominie Cie cała impreza, wszystko bedzie miało miejce nad Tobą, tak to juz jest, że 60% czasu oglądasz mecz a reszta to patrzysz co oni tam odpierdzielaja xD co do odległości to tego tam tak nie czuć
@Piotr_z_Wykopu dlatego proponuje Ci odbicie lustrzane mojej miejscówki. Kupując bilet byłem pewien, że chu.. tam zobacze a tu szok bo "stopnie" z krzesełkami są mega wąskie i mega strome co powoduję ze jest blisko murawy ale wysoko