Wpis z mikrobloga

#praca #wygryw# #przegryw #przemyslenia #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Czy zarabianie w wieku 25 lat pomiędzy 4200 a 5300 - zależy od miesiąca - praca fizyczna na kolei , posiadanie 45k oszczędności i samochodu za 20 tys to już jakieś osiągnięcie dla osoby w moim wieku ? Bo usłyszałem dziś od mojej różowej, trochę w pretensjach, że w wieku 25 lat to już powinienem mieć odlozona jakąś większą sumke na dom albo mieszkanie a nie dalej mieszkać z rodzicami i że jestem niezdarny. Ona pochodzi z bogatszej rodziny, ojciec, bracia, firmy budowlane, po kilka mieszkań każdy ma , fajne fury, z 20k na Mc a mi dużo brakuje do nich.
  • 30
  • Odpowiedz
@damianj4: To całkiem spore osiągnięcie i przyzwoity poziom, a pretensjonalna partnerka z takim podejściem i przyzwyczajeniem do bogactwa zostawi cię przy pierwszej lepszej okazji, gdy powinie ci się noga lub pojawi się w jej życiu ktokolwiek bogatszy. Mnóstwo dziewczyn by to doceniło, takie słowa to jest zwyczajny brak szacunku i oderwanie od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@damianj4: przecież mając 45k oszczędności masz już na wkład własny do mieszkania. A ona ci mówię, że nie masz sumki na dom lub mieszkanie xd niech się nie obsra xd
  • Odpowiedz
i że jestem niezdarny


@damianj4: a ona co osiągnęła poza byciem córką tatusia? kisnę z niej xD nie daj sobie wmówić jakichś głupot, wiele osób chciałoby być na Twoim miejscu, a jak ona tego nie docenia to może poszukaj kogoś kto to doceni, bo kompletnie do siebie nie pasujecie, zupełnie inne światy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@damianj4: a ile ona zarabia?
bo jeśli snuje roszczenia co do twojej pensji, porównując cię do innych facetów, to jej po prostu wskaż palcem jakie ładne, cycate, młode, zadbane i szczupłe laski mają inni faceci i na dodatek nie musząc #!$%@?ć jakiegoś szajsu.
  • Odpowiedz