Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W sumie to śmieszy mnie te wasze gadanie "zrób coś z sobą to od razu kogoś znajdziesz/schudnij/idź na siłke" itp
Tak naprawdę jak nie jesteś wysoki (conajmniej 175/180) to na siłownie nawet nie opłaca się iść bo będziesz wyglądać debil (szerszy niż wyższy)
Ja przy wzroscie 170 miałem nadwagę ponad 15kg i wrociłem do "normy" i szczerze gówno to dało (mimo tego ze jakis tam ryj wyjsciowy mam) więc dajcie sobie spokój z takim gówno gadaniem bo to nic nie da a ludzie stracą czas. Zajmijcie się czymś co was zadowoli, nawet tym głupim jedzeniem albo chodzeniem na #roksa albo pograjcie w lotto i tak jest tam większa szansa na wygraną niż na znalezienie dziewczyny nie mając dobrego ryja i dobrego wzrostu (jedno z tych dwóch chociaz mając ryj 4/10 i 190 od razu jesteście 6 nawet 7/10 a mając nawet ryj 10/10 przy wzroscie 160 to laski dadzą wam max 4/10)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niby tak ale z nadwagą 15kg jesteś 3/10 a jak pracujesz nad wylwetką to 3,5/10. Może ktoś uważać w drugą stronę, że każde zwiększenie swoich szans, nawet tak małe, niezależnie od ilości wysiłku, jest warte zachodu.
  • Odpowiedz
Tak naprawdę jak nie jesteś wysoki (conajmniej 175/180) to na siłownie nawet nie opłaca się iść bo będziesz wyglądać debil (szerszy niż wyższy)


@AnonimoweMirkoWyznania: farmazon, chyba, że wolisz być niskim suchoklatesem. Dużo lepiej być niskim koniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Mam kilku kumpli, ze dwóch startuje w zawodach regularnie i mimo małego wzrostu wielkie chłopy na szerokości. Niejeden pędzlak 190 ale szczypior im #!$%@? z drogi na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Po drugie nie chodzi o to żebyś był napakowany a "wyrzeźbiony"

Szczupły, wyrzeźbiony mężczyzna o Twoim wzroście wygląda na wyższego niż gruby lub napakowany.

Więc skończ #!$%@?ć i słuchać #przegryw i ich antyp0lkowej krucjaty, tylko się ogarnij... Bo mameje życiową użalającą się nad sobą dupy wyczuwają na kilometr.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak słusznie napisał @TestoDepot lepiej być dobrze zbudowanym i silnym niskim facetem niż niskim słabym grubasem/suchoklatesem. Nie chodzi się na siłkę dla dup tylko dla siebie bo to TY będziesz miał z tego korzyści - zdrowie, siła, lepsze samopoczucie i zadowolenie gdy spojrzysz w lustro.
  • Odpowiedz