Wpis z mikrobloga

@dosiu: no i widzisz? Taka właśnie gównoburza byłaby jakby iPhone'y nakładały watermarki na zdjęcia. Dokładnie o tym pisałem we wpisie. Skoro dziurka w etui potrafi rozpętać dyskusję, to jakie dyskusje by powodował jakiś gównonapis na dole zdjęcia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@kropek00 nie obchodzi mnie czy jest dziura czy nie ma i czy są jakieś watermarki. Włączyłem się w dyskusję bo napisałeś według mnie nieprawdę na temat zasłaniania jedynego logo na obudowie i byłem ciekaw czy ją wybronisz, ale widocznie nie jesteś w stanie, bo uciekłeś od tematu
  • Odpowiedz
ale widocznie nie jesteś w stanie, bo uciekłeś od tematu

@dosiu: uuuuuu poważny temat znaczka na telefonie xD

tu wyśmiewam temat gównoburz o telefon misiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@KakaowyTaboret wydaje mi się, że powinna być opcja wyłączenia tego. Tak samo jak znaku wodnego dot. Robienia zdjęcia przez Xiaomi.

Dla mnie wysyłanie maila podającego informację, że wysłano go z iphone'a czy Samsunga Galaxy to trochę żenada.
  • Odpowiedz
@Edi93 mi podpisuję że wysłano z t mobile a z tel i tak nie pisze do kontrahentów.

Szkoda by mi było czasu na szukanie jak to wyłączyć xd bo to jest wlaczone- w przeciwieństwie do znaku Xiaomi gdzie ta opcja jest domyślnie wyłączona.
  • Odpowiedz