Wpis z mikrobloga

Nie mam nic przeciwko normalnym katolikom ale jestem przeciwny promowaniu tej ideologii w przestrzeni publicznej. Dlaczego oni ciągle muszą się z tym ostentacyjnie obnosić, robić jakieś procesje przez środek miasta, hałasując dzwonami swoich świątyń? Naprawdę nie interesuje mnie kto co robi sobie w domu ale niech nie obnosi się z tym publicznie. Nie mam nic do normalnych katolików ale przeszkadzają mi aktywiści którzy propagują swoją ideologię mającą na celu zniszczyć tradycyjną pogańską polskę.

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #lgbt #homoseksualizm #heheszki #bekazlewactwa
S.....b - Nie mam nic przeciwko normalnym katolikom ale jestem przeciwny promowaniu t...

źródło: comment_SEl26nMWwnd0XpajjCdPgA94dVSzg3H0.jpg

Pobierz
  • 11
@Scaab: W sumie tak z innej beczki to mnie zawsze irytowało pewne zachowanie nie wiem jak ich nazwać hmm może "nachalnych katolików".
Mianowicie w techbudzie miałem takiego kolesia w klasie z którym byłem w grupie na praktykach i gdy dowiedział się o tym że jestem ateuszem to w wręcz w irytujący sposób jak jakiś nachalny akwizytor przekonywał mnie do wiary niemalże dzień w dzień, mimo iż mówiłem mu że zdania nie
@sow_hoz: bo oni maja w swoim pismie swietym nakaz szerzenia wiary.
Takie szerzenie wiary to plusik, a nie szerzenie wiary, tym barfziej ateuszom, to u nich grzech

Nie rozumiem w sumie ludzi, tam wszystko co robisz jest grzechem xD