Wpis z mikrobloga

Fantazje i wyobrażenia Krzysia Bosaka na temat lewicy i edukacji seksualnej. (Co to jest "lewicowość w sferze płciowej" i jakie ma z tym doświadczenia Krzysiu, zassstanawiamy się, mój ssskarbie).

"Istotą lewicowości w sferze płciowej jest całkowite zanegowanie chrześcijaństwa i deprawacja udająca pedagogikę"


https://www.dorzeczy.pl/kraj/117718/bosak-nalezy-dokonac-definitywnego-rozdzialu-lewicy-od-panstwa.html

"Merytorycznym" wyborcom #konfederacja meczącym jak stado owiec "ale przecież liczą się ich poglądy gospodarcze" gratuluję i będę gratulować przez najbliższe 4 lata. Dzięki wam #kawiarnianyfaszyzm rozbawi więcej ludzi.

#polityka #bekazprawakow #bekaznarodowcow
Andreth - Fantazje i wyobrażenia Krzysia Bosaka na temat lewicy i edukacji seksualnej...

źródło: comment_wdjrL8ZBD2F4iXL3Sh141UcrnZd9ihwa.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Ja chyba do końca już życia będę się zastanawiał, czy oni tak na poważnie uważają, czy to tylko zagrywki przed tymi najbardziej umysłowo ograniczonymi grupami wyborców.
  • Odpowiedz
@Andreth: ogólnie jesteście śmieszni, po pierwsze manipulujecie, nikt nie chce zakazać edukacji seksualnej, po drugie jeśli dla was najważniejsze w sejmie będzie podnoszenie tematów o ruchańsku czy tematów o jedno procentowej społeczności lgbt to może od razu zrezygnujcie ze swoich praw wyborczych, dobrze radze.
  • Odpowiedz
@KentoIma: lewica jedyne co może to gadać o seksie. PIS całkowicie zawłaszczył politykę socjalna. Bardzo dobrze. Ciekawe jaki będzie wynik wyborczy po 4 latach mówienia że branie w pupę jest ok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Andreth: @KentoIma: @hsonscyk: @mateusz-bogacki: Fakt faktem kościół ma zacofane poglądy w sferze seksualnej i nie są one zgodne z wiedzą, jaką się przekazuje na edukacji seksualnej, bo kościół uważa, że:

- masturbacja zła
- seks poza małżeństwem zły
- seks inny niż
  • Odpowiedz
nikt nie chce zakazać edukacji seksualnej,


@KentoIma: A weź przeczytaj kotuś tego gniota. Mam deja vu z ustawy o IPN - tam też było darcie mord przez tych, którzy tego gniota w ręku nie mieli, że "nikt nie chce zakazać" dyskusji o udziale Polaków w Holokauście, po czym się okazało, że upps, jednak chciał zakazać. I była ogólna żenada i pośmiewisko.

po drugie jeśli dla was najważniejsze w sejmie będzie
  • Odpowiedz
@R187: Koscioł może sobie uważać co chce. Jakie to ma znaczenie? Jest równie oderwany od rzeczywistości jak lewica. Dlaczego nie idziemy w centrum tylko w jakieś ekstrema?
  • Odpowiedz
@KentoIma: "j, po drugie jeśli dla was najważniejsze w sejmie będzie podnoszenie tematów o ruchańsku czy tematów o jedno procentowej społeczności lgbt to może od razu zrezygnujcie ze swoich praw wyborczych, dobrze radze." Myślę, że taki tekst mógłby paść w 35 w Niemczech odnośnie ludzi ktorzy stawali w obronie Żydów. Pomyśl człowieku co sobą reprezentujesz.
  • Odpowiedz
@norivtoset: Oczywiście, że nie. Jednak insynuacje, że takie wypowiedzi prowadzą do ludobójstwa są również nie na miejscu. Nie porównujmy Konfederacji do NSDAP, chyba stać nas na lepsze argumenty.

Niestety politycy z lewej i prawej strony nie potrafią rozmawiać o kwestiach światopoglądowych. Takie tematy najczęściej polaryzują społeczeństwo i o to właśnie w takich wypowiedziach chodzi.
  • Odpowiedz
@norivtoset: w domu wszyscy zdrowi? To są właśnie te wasze lewackie urojenie, czy na prawde myślicie że prawaki urządzą tu zaraz osobom lgbt noc kryształową? Bo takie czasem odnosze wrażenie kilku procentowa mniejszość terroryzuje całe społeczeństwo bo wydaje sie jej że jest ciemiężona i nie długo będzie wpychana do gazu, serio coś z wami jest nie tak
  • Odpowiedz
@KentoIma: Skoro nikt nie chce zakazać edukacji seksualnej to czemu do jasnej cholery uzasadnienie ustawy mówi, że ma ona zakazać edukacji seksualnej? Może mi któryś prawak wytłumaczyć tą "lekką" niezgodność między zeznaniami?
  • Odpowiedz