Wpis z mikrobloga

W skrócie było ok, fajnie gadał, miał swoją widownię i wszystko cacy, do momentu kiedy to Cejrowski dostał swoje 5 minut o Ameryce w TVP zamiast Kolonki. No i wtedy Mariuszowi #!$%@?ło, załamał się, psychika siadła, zaczął atakować PiS, później resztę prawicowców, schizofrenia zaczęła się uaktywniać coraz bardziej, no i teraz założył sektę na wybory z której się wycofał po zbieraniu podpisów. Psychika już jest na skraju
@Willove: No raz Generał wypowiedział się o Cejrowskim niestety strasznie po nim pojechał na co wiele osób się oburzyło i wcale się im nie dziwię bo ja też Cejrowskiego lubię posłuchać. Patrząc teraz na to z perspektywy czasu to Golonce żal dupę ściskał ,że Cejrowski też nadaje na YT i idzie mu coraz lepiej a do tego trzepie kupę kasy poza YT. Teraz czekamy na materiał Golonki na temat sukcesu bojkotu
@RafonRafonEssa: Z Maxem zawsze było coś nie tak. Na youtube się wybił jeszcze z przed czasów cenzury kiedy KNP miało nawet dwucyfrowe wyniki w sondarzach a kanały antysystemowe rosły jak grzyby po deszczu. Max odkopał stary sprzęt pamietajace lata 90te, odkurzył garnitur i zaczął mowić jak jest ze swojego schowka na miotły.
Stał się bardzo popularny miał sporo wyświetleń i pewnie kasy z jutuby bożej. Do czasu kiedy na youtube nie
@turgiturga: zgadza się. To nie były czasy, że można było od tak sobie dostać paszport a jeszcze trudniej było dostać wizę do juesej. Ale generał już jako student praktykował w radiowej Trójce i był protegowanym Sławomira Zielińskiego . Przypadek? Coś za dużo tych przypadków w życiu generała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@turgiturga: @Zest: On mówił o tym w jednym ze swoich filmów ("Born in PRL") i po trosze w książce "Odkrywanie Ameryki" jak to było z jego wyjazdem.

Pisałem to tutaj swego czasu na tym tagu #maxkolonko:
https://www.wykop.pl/wpis/43770973/odcinek-born-in-prl-jest-dosyc-ciekawy-mozemy-sie-/

W dodatku jeszcze, gdy powiedział Kaczkowskiemu z radiowej Trójki o tym, że wyjeżdża do USA (jedynej osobie z radia, której w ogóle zdradził, że ma takie plany) to ten powiedział mu tylko
@gottsu: to ze został po wygaśnięciu wizy to jest pewnik , nie oo jeden tak zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam pytania odnośnie samego wyjazdu. Czyli kwestia dostania paszportu i tej właśnie wizy do USA.Komunisci nie wysyłali wrogich elementów na zachód .Nie potrzebowali złego pijaru. Poza tym jest kwestia nagrań płk Kuklinskiego. Generał juz dawno twierdził, ze takie nagrania posiada. Na pytanie po co i dla
@Zest: Z tymi nagraniami Kuklińskiego to może być wszystko i nic, może mu ktoś po prostu zlecił (np. jakaś organizacja polonijna, bo się im przedstawił, że jest dziennikarzem) nagrać taką rozmowę, albo go gdzieś po prostu spotkał (tak jak spotkał aktorkę Liz Taylor) albo ktoś mu Kuklińskiego przedstawił.

Nie róbmy z tego Maksia kogoś ważniejszego, kim jest.
@gottsu @Zest tak reasumujac nasze dociekania- tak naprawde nic o gosciu nie wiemy poza tym co on chce zebysmy wiedzieli a czy to jest prawda czy sciema to juz inna bajka nieprawdaz? Przeciez on w swojej ksiazce napisal ze milion $ na gieldzie wygral o ile dobrze pamietam..jakos ciezko mi w te jego bajki uwierzyc bo dla mnie gosc jest ewidentnym atencjuszem i narcyzem i napewno by sie chwalil jakimiś dowodami.Nimb milczenia
@turgiturga: Maksio w 1987 (zdjęcie z Jaruzelem) był pracownikiem Polskiego Radia, więc to zdjęcie było po prostu takim photo-opem przy okazji tego, że Jaruzelski przybył do budynku TVP, bo był z nim program w telewizji, to się zlecieli dziennikarze (w tym Max) z radia i telewizji, żeby go zobaczyć i niektórzy, żeby porozmawiać, nawet jeśli go nie szanowali (jak nasz bohater). Nie ma co dorabiać temu zdjęciu jakiejś dodatkowej ideologii, co