Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Mam takiego znajomego który jest zapiekłym ateistą. #!$%@? i #!$%@? na kościół od gimbazy. Wypisuje i rozsyła znajomym na maila rozmaite paszkwile na kościół. Jak mu kiedyś podliczyłem to wyszło że na swoją nienawiść ( w coś co przecież nie wierzy!) pożytkuje w tygodniu o wiele więcej czasu niż przeciętny kkatol na praktyki (przy założeniu programu: 2xdziennie paciorek + msza w niedzielę). Z jego powodu mam takie swoiste hobby:
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jestem katolem i uważam że to dobry pomysł, imo każdy symbol religijny nie powinien znajdować się w takich miejscach¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
nie jest to ideologia prawnie zabroniona a poza tym możesz odwócić głowę


@zly_wuj: A przy marszu równości "hurr durr afiszowanie się zwyrodnialców niech siedzą w domach derrrp!!" xD
  • Odpowiedz
@movsd: ja za to zawsze kisne jak wam #!$%@? lewaki normalnie az oczy wypala na widok krzyża. No macie racje nie idzie po prostu w takim pomieszczeniu przebywać.
  • Odpowiedz
@zly_wuj u mnie w rodzinie każdy kupuje/robi prezenty innym nawzajem i zostawiamy je wspólnie pod choinką, i otwieramy po kolacji wigilijnej. Jak byliśmy mali była to magiczna "gwiazdka". Ale moi rodzice od dziecka nam tłumaczyli pochodzenie różnych obyczajów i to, że Kościół Katolicki sobie większość świąt podprowadził od innych (tak jak zresztą dualizm, animizm i wiele innych pomysłów).
  • Odpowiedz