Wpis z mikrobloga

#dynastiafantasynba

Chłopaki, takie sprawy:

1. Powpisywałem klepnięte kontrakty do arkuszy z drużynami, prosiłbym o sprawdzenie swoich drużyn w miarę możliwości.

2. Termin FA mija w niedzielę (20/10), czyli dwa dni przed startem ligi. I tak jest przesunięty przez Komisarza Komisarzy. Czyli czasu mało, a pola do popisu w kwestii przesuwania tego terminu w nieskończoność nie ma w ogóle.

Tymczasem część zespołów wciąż nie spełnia wymogów regulaminu (12 ludzi pod kontraktem, 90% Salary Cap podpisane):

@Wagram92 (New Orleans) - 5 wakatów (ponad 5m$ pod floor)
@Eligo (Cincinnati) - 4 wakaty (i prawie 5m$ pod floor)
@parooow (Boston) - 3 wakaty (i ponad 4m$ pod floor)
@Wojt_ASR_ (Vacouver) - 3 wakaty (i 2m$ pod floor)
@appylan (Minnesota) - 2 wakaty
@sowacx (Denver) - 1 wakat (i prawie 3m$ pod floor)
@Trae (Oklahoma) - 1 wakat

Do roboty panowie!

Wołam jeszcze resztę, którzy spełniają już wymogi: @porucznik_franek @sam_gold @piotr-zbies @Czafincz @supersucker @Hubertosik @HalfManHalfAmazing

--------------------

@Trae @HalfManHalfAmazing - mogę do niedzieli (z wyjątkiem jutrzejszego wieczoru) na bieżąco ogarniać synchronizację obu arkuszy. To niebieskie "wpisać do arkusza" w arkuszu FA niech już zostanie, umówmy się że niebieskie = ogarnięte. Nie chce mi się tego już zmieniać/usuwać.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cult_of_luna: Jak coś to u mnie wakat jest wirtualny, bo będę podpisywał na pewno Thybulle na rookie kontrakcie, ale czekam z tym jak najdłużej, żeby jak najefektywniej cap space wykorzystać.
  • Odpowiedz