Wpis z mikrobloga

Mireczki i Vikingowie z #mobilevikings - społeczność użytkowników to kierunek, w którym chcemy działać. Już wcześniej pokazywaliśmy, że zależy nam na byciu bliżej z Vikingami, czy to poprzez udzielanie się na mirko, czy też progam poleceń, w którym nagradzamy tworzenie własnych załóg (czasem bardzo mocno), zamiast wydawać te pieniądze na promocję w TV z udziałem gwiazd. ( ͡º ͜ʖ͡º)
W tym miesiącu poszliśmy o krok dalej i każdy Viking z co najmniej 4 osobami w załodze, mógł wziąć udział w kolacji, którą stawialiśmy. I choć wielu się wykruszyło, wciąż bawiliśmy się świetnie. W przyszłym tygodniu, organizujemy turniej Laser Tag. To wszystko to dopiero początek ciągłego zaskakiwania naszej społeczności i chęci, by poznała się i dobrze się bawiła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego?
Bo wierzymy, że od drogich kampanii reklamowych, lepiej jest zainwestować w naszych użytkowników, a operator komórkowy to coś więcej, niż fałszywa komunikacja, naciągająca na podpisanie umowy i traktowanie ludzi jak numery. Chcemy, by Vikingowie tworzyli tę sieć z nami i dla siebie. Bo #dlaswoichwszystko - fajnie, że jesteście! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#prepaid #nakarte #operatorzykomorkowi #vikingmobile #vikings
MobileVikingsPL - Mireczki i Vikingowie z #mobilevikings - społeczność użytkowników t...

źródło: comment_LGOfKPvJLzRjvV3Y7xFB9Jw0Hqv59c1Q.jpg

Pobierz
  • 3
@MobileVikingsPL:
Jesteście najlepsi !!! Nie ciagnijcie na ilość tylko bądźcie sobą jak jesteście. Mnie do was ściągnął na pokład właśnie @htsz_ który obecnie że zrowiem słabo ale wyjaśnił mi logikę działania sieci i dla tego jestem na waszym pokładzie i wiem w którą stronę płynięcie.

Wcześniej siedziałem na kartach doładowaniach i ogólnie byle taniej, ale po co jak można mieć i tanio i dobrze. Jak już wspomniałem jesteście najlepsi i bądźcie