Wpis z mikrobloga

nie ma tez zadnych wuiiarogodnych dowodow ze tak nie jest.


@wSciolceBuszujacy: Cóż... istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności.

Mogę sobie uważać że ruchasz sra jak psa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale oskarżenie Cię o taki proceder bez DOWODÓW byłoby oszczerstwem.
  • Odpowiedz
w istocie dlatego ja nie mowie ze on to zrobil tylko mowie ze nie ma dowodow ze nie zrobil.


@wSciolceBuszujacy: No ale to jest błąd logiczny (Argumentum ad ignorantiam zdaje się). Nie sposób podać dowodów że czegoś nie zrobił. Samo Twoje stwierdzenie nie ma sensu, o to mi chodzi Mirku.
  • Odpowiedz
@venividi: to powiedz mi dlaczego tego jescze nie zdementowano? i nie mow mi prosze ze to tylko dlatego iz info pojawialo sie na mikro :D powiem wiecej: Mam moralny obowiazek zadawac takie pytania gdyz chlopak ten sprawowac bedzie bardzo wazna funkcje w spoleczenstwie i bedzie moralnym kompasem dla wielu z nas, ludzi.
  • Odpowiedz
@wSciolceBuszujacy: Kolego. Jeśli wysnuwasz oskarżenia, przypuszczenia czy powielasz plotki, to na Tobie leży ciężar tego żeby je udowodnić. Tak to działa. Nigdy na odwrót ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do momentu przedstawienia dowodów zakłada się że oskarżony jest niewinny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zaprzeczam że tak może być, że ma dziecko z 16-latką. Niestety na razie żadnych dowodów nie ma, więc wstrzymałbym
  • Odpowiedz