Wpis z mikrobloga

Wielka beka z mireczka @pinkman356. Jakiś czas temu mówił o tym, że wrzuci w sieć darmowego ebooka, a teraz chce za to kasy xD. Taki tani MLM, tylko dla wybranych, taki wyjątkowy... ale nie daj Boże ludzie się na to nabiorą. Wiadomość od @pinkman356 brzmi tak (nie jest to całość):

Cześć, dzięki za zainteresowanie poradnikiem. Niestety, ale w związku z tym, że książką zainteresowana jest tak duża ilość osób (dostałem 643 wiadomości na wykopie i drugie tyle na maila) nie jestem w stanie wysłać Ci tej książki za darmo, żeby nie zepsuć tych sposobów zarabiania. Gdy tyle osób dowie się o tych metodach, to staną się one mniej opłacalne.Dostęp do e-booka dostanie tylko ograniczona ilość osób (jeżeli dostałeś tę wiadomość to znaczy, że zostałeś wybrany jako nieliczny z 1200 osób). Żeby otrzymać dostęp do e-booka należy wysłać przelew o kwocie 30 zł na konto XXX XXX XXX. W tytule przelewu wpisz e-mail na jaki mam wysłać e-booka. Wyślę od razu po tym, gdy otrzymam przelew. Jeżeli po przeczytaniu, będziesz miał jakikolwiek problem (w co wątpie, bo są to dość łatwe w wykonaniu sposoby i dobrze opisane), to oferuję Ci wsparcie, oraz odpowiedź na każde pytanie z czasem reakcji do 2h.

PS
Moje pytanie do Mireczków z #prawo czy to co robi @pinkman356 jest legalne.

PPS


#pieniadze #zarobek #zarabiaj10kmiesieczniezwykopem #zarabiajwinternecie #zarabiaj #dzialalnoscgospodarcza #tworczoscwlasna #ksiazki #poradnik #ebook #afera #krecimymalysza
thus - Wielka beka z mireczka @pinkman356. Jakiś czas temu mówił o tym, że wrzuci w s...

źródło: comment_APP3zZAVCJd5KElHTB0R8eaIRa0YjTKD.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
@TheMan: podkreślam to, że są ludzie co mają z tego bekę i są ludzie co to ode mnie kupują. nie robię nic złego, nigdy nie pisałem, ze książka będzie za darmo i na pewno by nie była, bo napisało do mnie 1200 osób. każdy by się rzucił, żeby zarabiać z tych sposobów, to #!$%@? by z tego wyszło
  • Odpowiedz
@thus: Ale dlaczego beka? Na starcie masz już jeden sposób na zarabianie podany :D Najpierw mówi, że za darmo a potem pisze o wybrańcach i chce za to kasę. I to już jest ten sposób i to za darmo dostałeś przepis :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pinkman356: nie, ja mówiłem o tym żebyś teraz mi pokazał, że tyle zarabiasz, żebym widział że warto kupić tego e-booka ( ͡° ͜ʖ ͡°) resztę dopowiedziałeś Ty.
  • Odpowiedz
  • 2
@thus to nie wiesz że w mlm zarabia się nie na przekazywaniu wiedzy a na sprzedaży poradników czy wejść na wykłady. Nowy w internecie czy jak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Harmonia: wklejałem wyżej screena, gdzie sam napisał, że zarabia 200 zł dziennie. A to co piszesz, to zwolnienie z konieczności użycia kasy fiskalnej XDDDDDDDDDDDDD przeczytaj powoli i dokładnie drugi fragment twojego cytatu, jeśli nie zrozumiesz, spróbuj jeszcze wolniej, pomogę Ci pogrubiając ważne fragmenty.

Sprzedaż e-booków a zwolnienia od konieczności zainstalowania kasy fiskalnej


Drugim wyjątkiem jest sprzedaż przez Internet. Towary, za które opłata została wniesiona za pośrednictwem banku, poczty lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej bezpośrednio na konto przedsiębiorcy nie muszą być ewidencjonowane na kasie fiskalnej. To zwolnienie stosuje się także w przypadku handlu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harmonia: ja #!$%@? xDD wiesz w ogóle jak to działa? Jako sprzedający to tak czy srak ma mi wysłać paragon czy jakikolwiek inny dowód sprzedaży, to że nie musi mieć KASY FISKALNEJ absolutnie nic nie zmienia.
  • Odpowiedz