Wpis z mikrobloga

Ksiądz do protestujących przed kurią: modlę się, by ratować was przed piekłem xDDD
Przetłumaczę, by współczesne pokolenie mogło zrozumieć:

Szaman opowiadający naiwnym ludziom o potężnych duchach za konkretne i wymierne korzyści materialne do ludzi żyjących w XXI wieku: będę mówił do figurki przybitej do kawałka drzewa, żebyście nagle zdurnieli i żyli jak ciemni i głupi analfabeci przed tysiącami lat, i w tym celu powołam się na miejsce, które wymyśliliśmy, żeby was straszyć.

Nie ma za co ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://lifeinkrakow.pl/galerie/w-miescie/409,ksiadz-do-protestujacych-przed-kuria-modle-sie-by-ratowac-was-przed-pieklem

#bekazkatoli #pedofilewiary #ciemnota #zabobony #lgbt
Pobierz xandra - Ksiądz do protestujących przed kurią: modlę się, by ratować was przed piekłe...
źródło: comment_JIhW28QXvMIzATAhW2Mo1Rl1G6yGTwB9.jpg
  • 85
@Opipramoli_dihydrochloridum Jak ktoś manipuluje, to Ty, bo ja napisałem tylko o jego spojrzeniu, a nie o tym jak się zachowywał. A jak widać stał sobie w tłumie, patrzył się nienawistnym wzrokiem i się chciał modlić za rzekomy grzech innych, a mimo to krzywda mu się nie stała i nikt mu nie dał w ryj. Protestować każdy może, wyrazić opinie też i to, że się nie modlili razem z nim nie czyni z
@GrammarNazi: Chłopie, jakbym chciał też był tobie i każdemu innemu mógł zrobić fotkę ‚nienawistnego spojrzenia’ Wystarczyłoby by poczekać odpowiedni czas i wyciąć coś z kontekstu. Ten skulony stary koleś, to schorowany człowiek po szpitalnych operacjach. Dlatego tak wyglada a nie że próbuje się patrzeć na kogoś ‚nienawistnym wzrokiem’. To jest właśnie MANIPULACJA
Zamiast rozjechać ich tirem, wysadzić w powietrze albo chociaż zaczać tłuc po ryjach, to ksiądz się MODLIŁ iks deeee


@Opipramoli_dihydrochloridum: Ty normalny jesteś? Tyle nienawiści w tych prześladowanych od zawsze katolikach. Nie zgadzasz się z nami? To cie zabijemy, piękny portret miłującego bliźnich chrześcijanina xDDD