Wpis z mikrobloga

@Perkele93:

To bym musiał mieć zajebistego pecha. Bo jeśli to auto było robione to jest zajebiście dobrze zrobione.

Jakieś inne hipotezy? #!$%@? odpływ szyberdachu albo coś?
@wxx71:
Szyberdach. I było tak jak @W1Nch3st3r: napisał. Jak dodałem zdrowo gazu zaraz po wyjeździe z parkingu to było słychać takie "slruuubulbulbulbul" jak z przytkanego syfonu. I pociekło po szybie oraz pojawiła się mała plama na łączeniu tapicerki na słupku C.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jin: opowiedz proszę jak jezdzi sie e92. Bardzo chciałem mieć taką w dieslu I LCI w ubiegłym roku. Nawet dość chorą kwotę chciałem na to przeznaczyć(80k) Ale wszystkie egzemplarze były szrotami
@xspeditor:

Dopiero z 3-4 k nakulałem. Moje pierwsze zaskoczenie: to nie jest auto sportowe tylko Gran Turismo (mam 325i). Motor bajecznie elastyczny i łagodny. W zakręty wchodzi praktycznie samo i samo chce wyjść. Mam nawyki z przednionapędowców, gdzie na wyjściu z łuku trzeba lekko skorygować kierownicą i gazem. E92 nie lubi poszarpywania kierownicą na wyjściu z łuku. Jest taki efekt jakby próbowało się otrząsnąć i powiedzieć - zostaw, wiem co robię
auto sportowe tylko Gran Turismo (mam 325i).


@xspeditor: to taka 6er to co wobec tego? To że wziąłeś słaby silnik a nie 335i nie czyni z twojego auta GT, tylko zwykły dupowóz
@Atreyu:

Robiłem przegląd profilu i trafiłem na twoją odpowiedź, która miała być skierowana do mnie, ale chyba źle kliknąłeś?

Może powinienem był dodać słowo "namiastka" przed GT i nikt by się nie przyczepił, bo do 6 faktycznie trochę brakuje. Ale nie bój żaby - 325i wystarczy, żeby bawić się z tymi trochę szybszymi dziećmi na niemieckiej autostradzie.
Może jeździsz na codzień furami po 500k+ pln i wtedy nie bardzo miałbym Ci
@Jin: ja na co dzień jeżdżę 2.8 turbo kupionym za jedną wypłatę, no i mogę sobie pozwolić na Daily które pali w mieście od 16l w górę - skoro tak cię zabolało to co napisałem i potraktowałeś to osobiście jako atak, nie obrazaj się ma mnie za to że uważam 325i za zwykły dupowozów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może odniesiesz się merytorycznie do tego że nie
@Atreyu:

O kurde, dawno nie dyskutowałem z oldfagiem :D

No to jeszcze raz. E92 325i to bardzo przyjemna namiastka samochodu klasy GT. Dla kogoś kto z różnych przyczyn zawodowych i rodzinnych zmuszony był jeździć wszystkimi możliwymi kombi w dieslu - popularnych marek. Prawdopodobnie najlepszym autem jakie do tej pory prowadziłem była f10 535d. Fantastyczne auto ale dla mnie takie... za duże, za rodzinne. A mój gruz to dla mnie taki pojazd
@Jin: zaczynasz wypowiedź od próby obrażenia mnie - to pokazuje twoje kompleksy i jednak udowadniasz jak bardzo zabolała cię moja wypowiedź, dalej nawet nie czytałem bo 3er w żadnym stopniu nie jest Gran Turismo, a już szczególnie dość podstawowa i słaba wersja jak 325i. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą słabo zarabiasz, jeżeli gruz/gran Turismo (niepotrzebne skreślić), kosztowało cię 3 wypłaty. Dla mnie to mniej niż miesięczny