Wpis z mikrobloga

@rorf46 Europoseł zeznał, że jego celem nie było nawoływanie do pedofilii ani pochwalanie przestępstw o tym charakterze. Mówił, że było wręcz przeciwnie - jego artykuł stanowił de facto potępienie pedofilii.
@Volki: ale nie powtarzaj tego samego cytatu. Ja nie oskarżam Korwina o to, że nawoływał do czynów pedofilskich. Pytam tylko, czy wg Ciebie delikatne macanki 8-latki z 50-latkiem powinny być dozwolone (de facto lekka pedofilia)?
@rorf46 Europoseł zeznał, że jego celem nie było nawoływanie do pedofilii ani pochwalanie przestępstw o tym charakterze. Mówił, że było wręcz przeciwnie - jego artykuł stanowił de facto potępienie pedofilii.
@Volki: ale z czym ja dokładnie kłamię? Wstawiłem cytaty. Wydaje mi się, że są prawdziwe, a jeśli nie, to ktoś inny je przeinaczył. Same cytaty mówią same przez siebie. Nie masz innych argumentów i wstawiasz mi jakieś info, że Korwin mówił na prokuraturze, że nie miał złych celów xD
@rorf46 Cytaty może i prawdziwe, bo nie znam wszystkich jego wypowiedzi i nie sprawdzam wszystkich jego wypowiedzi. Natomiast z tych cytatów nie wynika legalizacja. Poza tym cytat ma to do tego, że wyciąga się go z kontekstu, który tłumaczy sens danego cytatu.

Robisz za lewaka wykopowego i oczekujesz merytoryczności. Jak ci tak bardzo zależy na tym, to już jakieś maks. 2 miesiące temu się wypowiedziałem na ten temat, więc możesz poszukać po
@rorf46 Czyli wypowiadasz się na temat, nie mając wiedzy o tym? xD xD xD xD xD Jakie to lewackie xD

Jeśli w to nie wierzysz, to nie musisz. Może nawet będzie Ci z tym lepiej.

Jeśli w to wierzysz, to możesz. Może nawet będzie ci z tym lepiej.
@ImInLoveWithTheCoco: Widzisz te ciemnozielone punkty wewnątrz obszarów innego koloru? To duże miasta, które siłą rzeczy są najbardziej liberalne i otwarte, również na edukację seksualną. W 2002 roku najniższy współczynnik ciąż wśród nastolatek był we Wrocławiu i nadal utrzymuje się tam na bardzo niskim poziomie. Podobnie mapa będzie prezentować się w przypadku liczby popełnianych przestępstw – ściana zachodnia została po wojnie praktycznie w 100% wyludniona i mieszkańców zastąpiono kresowiakami, co przełożyło się