Wpis z mikrobloga

#broda #zarost #loxon
#minoxidil #oswiadczenie

Dzisiaj pierwszy raz na noc zastosowałem na mordę loxon 5%. Trochę swędzi, twarz jakby jest gorąca, ale nie wiem czy to od tego, że byłem biegać i od wiatru czy od tego specyfiku. Zrobiłem sobie dzisiaj fotki z takim 1,5 tygodniowym zarostem. Jakby ktoś był chętny to zawołam plusujących za 2 miesiąc. Zrobię fotki i porównamy z tymi z dzisiaj.
Sprawdzimy czy jest to pic na wodę czy naprawdę coś działa.
  • 23
Nie musisz się zastanawiać bo jestem po prawie rocznej kuracji loxonem i działa wszystko elegancko. Nie mam w prawdzie super mega bujnej brody, ale obrosly mi miejsca, które były łyse, w kilka miesięcy obrosła mi cała szyja, na której nigdy nic nie było przed kuracją.
@pawelkomar uważaj z tym 5%. Mi po ok. tygodniu stosowania, popaliło skórę na głowie, po czym skóra zrobiła się czerwona i twarda. Wstydziłem się chodzić do pracy. To wszystko dlatego że mam bardzo wrażliwą skórę.

Bezpieczniejszy jest ten 2%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawelkomar:

Obserwuj czy nie masz żadnych dziwnych skutków ubocznych. Ja np. miałem problem z bardzo łzawiącymi oczami (do tego stopnia, że 10 minutowa sesja z telewizorem oznaczała ból nie do wytrzymania przez resztę dnia).
@CzipIDejl: no ogólnie to ja mam ryj zarośnięty w 80% szyję to aż za bardzo na dół uważam, ale mój wąs jest dość słaby + nie łączy mi się z brodą co mnie irytuje i chcę sprawdzić czy to coś pomoże
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelkomar:

Też stosowałem na ryj i miałem właśnie problem z oczami. Nie mówię, że Ty będziesz miał ale skutki uboczne się zdarzają u ludzi różnego rodzaju.
@pemo00: No mogę jasno stwierdzić, że działa, więc jak ktoś nie jest pewny to nie jest żadne placebo. Zaczęły mi pojawiać się jasne włoski w miejscach gdzie wcześniej było łyso. Teraz z czasem ciemnieją, a tych jasnych jest już gęsto. A.to dopiero 2 miesiące :)